replique rolex montre breitling

replique montre replique RolexOgłoszenia ukazują się najpierw w wersji papierowej gazety.
Dopiero dwa dni później (od piątku), umieszczamy je na tej stronie.

Masz jakiś pomysł, pytanie, czymś chciałbyć nas zainteresować
Zadzwoń: 062 768-33-33
lub napisz: redakcja@zyciekalisza.pl


Artykuły Dokąd pójść Ogłoszenia Nadaj ogłoszenie Praca Kontakt Lokalizacja Licytacje Publicystyka wiadomości z regionu Reklama
Zawsze aktualne Historia Mecenas radzi Nasze książki
szukaj: Gazeta założona w 1990 roku. Do tej pory ukazało się 1453 wydań.
Numer bieżącego wydania papierowego: 25
czwartek, 21 czerwca 2018 r.
imieniny: Alicji i Alojzego
Ogłoszenia
Pierwsza strona
Puenta
Puenta
W obiektywie paparazziego
W obiektywie paparazziego
Prenumerata
Recencje czytelników
Byłeś na jakiejś imprezie, ciekawym spotkaniu
Przedstaw swoją recenzję
Video reportaże
Pościg za pijanym kierowcą. Galeria Kalinka
Zbierali podpisy w sprawie referendum
Zbierali podpisy  w sprawie  referendum

W miniony poniedziałek kaliska PO zbierała na Głównym Rynku podpisy pod wnioskiem o zorganizowanie referendum w sprawie reformy oświaty wprowadzanej przez rząd PiS. Jednak po piętnastu minutach silniejszy okazał się generał mróz.

Podobne akcje Platforma Obywatelska prowadzi w całym kraju.
– Pod naszym apelem ludzie chętnie się podpisują, ale Solidarność
w całej Polsce zaczyna represjonować nauczycieli zaangażowanych w tę akcję – powiedział radny PO Sławomir Chrzanowski. – Żaden nauczyciel postawiony przed komisją dyscyplinarną nie zostanie sam – podkreślił jego kolega z klubu radnych Platformy Dariusz Grodziński, zapowiadając bezpłatną pomoc prawną dla takich osób. PO dziś chce ogłoszenia referendum w sprawie zmian w oświacie, w tym likwidacji gimnazjów, a przed kilkoma laty, gdy była u władzy, sama uniemożliwiła zorganizowanie referendum w sprawie objęcia obowiązkiem szkolnym sześciolatków – i to pomimo zebrania przez przeciwników tego pomysłu setek tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum. Czy to jeszcze hipokryzja, czy już rozdwojenie jaźni?

Więcej w Życiu Kalisza

« powrót    Drukowanie bieżącej strony
Wasze komentarze (13):Dodaj swój komentarz »
» Jeżeli będzie mowa o Koperniku i Skłodowskiej-Curie to możemy rozmawiać. Trudno nie postponować innych skoro sami o to się proszą robiąc akcje dla akcji.
~Obserwator 2017-02-22 10:10:27
» @Obserwator
A może coś o meritum? Np. o Koperniku i Skłodowskiej-Curie na indeksie pseudopodstawy programowej?
Chyba o tym właśnie mówiłem, więc czemu tylko jazgoczesz, że nie mam nic do powiedzenia? To Ty nie powiedziałeś NIC oprócz postponowania innych!
~k2 2017-02-21 22:00:35
» ~k2
Tylko tyle, że jak nie ma się nic do powiedzenia to trzeba milczeć. Tobie radzę to samo co tym panom z karteczkami, a tymczasem powodzenia w szukaniu sensu w wypowiedziach, najlepiej swoich.
~Obserwator 2017-02-20 19:39:59
» Szkoła podstawowa 8 klasowa zdała już egzamin. Obecnie nauczanie w szk. podst i gimnazjach jest lewicowe, brak w niej patriotyzmu, kształcono pod przyszły globalizm, patriotyzm uważano za coś faszystowskiego.
~leo 2017-02-18 00:03:06
» @Obserwator
A cóż Ty sensownego powiedziałeś? Może innym razem? Niesądzę.
~k2 2017-02-17 19:59:36
» @Agata
Tak jest, wreszcie nie będzie już tego znienawidzonego lewactwa. Nie będzie tego lewackiego Kopernika - nikt tak nie zaszkodził Kościołowi, więc niech wraca na indeks! Nie będzie tej rozwydrzonej Skłodowskiej-Curie, sztandarowej postaci gender. I dobrze, dyć to syćko bez te atómy! I wcale nie trzeba wiedzieć co to ten elektron, żeby nauczyć się, że prąd elektryczny to przepływ elektronów. Wystarczy zapamiętać ćwicząc pamięć - naszą polską, narodową.
~k2 2017-02-17 19:57:01
» Dla tych panów na zdjęciu pytanie , kto to powiedział ? "Jestem wystarczająco inteligentny , żeby pracować w telewizji , ale nie żeby ją oglądać . Nie możemy mówić poważnie , bo poważnie to znaczy nudno. A nudno , to te barany wezmą pilota i przełączą. Widz w Polsce wybaczy wiele , bardzo wiele . Ale jednego nigdy , przenigdy nie wybaczy - tego , że go traktujemy poważnie . Ludzie nie są tacy głupi , jak nam się wydaje , są dużo głupsi . "
~Roman N. 2017-02-17 18:12:41
» -,,kos'' nie pitol, tobie fałdy na mózgu się wyprostowały. Posłuchaj rodziców jakie to piękne nauczanie jest w gimnazjach. A myślisz, że nauczyciele gimnazjów są zachwyceni nauką? Porozmawiaj tak przy stole z takim nauczycielem, to tylko ma wątpliwości o swą pracę jak to teraz będzie a reszta to jak mówią ,,zaliczyć dzień w cyrku''.
~mni 2017-02-16 19:22:03
» Nie zgadzam się z wypowiedzią KOS.Akurat w czasie ostatnich 8 lat moja córka była w podstawówce i gimnazjum i to wtedy była silna lewicowa indoktrynacja by nie nauczać o polskości i patriotyzmie.Gaye,gender ,środowiska LGBT mówiły co jest słuszne a co nie jest,jak mamy myśleć jak żyć.Terror politycznej poprawności.PO gdy mówi o wolności to zazwyczaj szykuje nam najgorszy totalitaryzm i chce karać za myślozbrodnie jak z Orwella.
~Agata 38l 2017-02-16 13:33:43
» Myślę, że byłoby lepiej dla tych panów nie zabierać głosu, kiedy nie są w stanie sami nic sensownego powiedzieć.
~Obserwator 2017-02-16 11:39:24
» "Kamil" wypisując te dyrdymały masz chyba na myśli obecną formację, która "reformując" edukację cofa ją co najmniej o pół wieku.Podstawy programowe min.Zalewskiej są krytykowane przez specjalistów i nauczycieli.PiS chce nas(począwszy od młodzieży)zindoktrynować.Chcą nam mówić jak mamy żyć myśleć,co czytać itd. Po to ta cała pośpieszna reforma.Dobrze,że są protesty; niech PiS nie wmawia ludziom, że wiedzą lepiej co jest dla nich dobre!
~KOS 2017-02-16 09:28:03
» Pamięć i rozum opuścił tę pasożytniczą partie kompletnie ,pamiętamy wasze kłamstwa!!!
~mmb 2017-02-15 19:40:36
» PO zależny chyba na utrzymaniu gimnazjów bo chcą by nasz młodzież była nie douczona,nie przygotowana do wyższych studiów,by nie została lekarzami,prawnikami ,inżynierami.Im chodzi tylko oto by elita kształcona w prywatnych szkołach miała dostęp do najlepszej edukacji,by miała przyszłość.Motłoch po byle jakich gimnazjach i studiach tylko na zmywak,do sprzątania i na kasę w marketach tyrać za grosze.
~Kamil S. 2017-02-15 13:35:44
Reklama
Ankieta
Czy oglądasz mecze Piłkarskich Mistrzostw Świata w piłce nożnej?
Tak
52%
Nie
48%
zobacz poprzednie ankiety
Najczęściej czytane
Bieżące
Archiwalne
Fotografia historyczna
Stary KaliszKalisz w czasie wojen
Galeria czytelników

ocena: 7.60

ocena: 7.40

ocena: 7.36
Życie Kalisza, ul. Spółdzielcza 6, 62-800 Kalisz | tel. (0 62) 768-33-33 | e-mail: redakcja@zyciekalisza.pl
Made & hosted: tel-wd.com