replique rolex montre breitling

replique montre replique RolexOgłoszenia ukazują się najpierw w wersji papierowej gazety.
Dopiero dwa dni później (od piątku), umieszczamy je na tej stronie.

Masz jakiś pomysł, pytanie, czymś chciałbyć nas zainteresować
Zadzwoń: 062 768-33-33
lub napisz: redakcja@zyciekalisza.pl


Artykuły Dokąd pójść Ogłoszenia Nadaj ogłoszenie Praca Kontakt Lokalizacja Licytacje Publicystyka wiadomości z regionu Reklama
Zawsze aktualne Historia Mecenas radzi Nasze książki
szukaj: Gazeta założona w 1990 roku. Do tej pory ukazało się 1494 wydań.
Numer bieżącego wydania papierowego: 66
środa, 20 marca 2019 r.
imieniny: Eufemii i Klaudii
Ogłoszenia
Pierwsza strona
Puenta
Puenta
W obiektywie paparazziego
W obiektywie paparazziego
Prenumerata
Recencje czytelników
Byłeś na jakiejś imprezie, ciekawym spotkaniu
Przedstaw swoją recenzję
Video reportaże
Pościg za pijanym kierowcą. Galeria Kalinka
Jan Mosiński: – Nie ma afery premiowej
Jan Mosiński: – Nie ma afery premiowej

– Oddajemy nagrody dlatego, że Prawo i Sprawiedliwość, w przeciwieństwie do polityków PO i PSL, słucha głosu ludu – podkreślił poseł Jan Mosiński (PiS) na ubiegłotygodniowej konferencji prasowej, poświęconej propozycji obniżki poborów parlamentarzystów, ministrów i samorządowców oraz zwrotu nagród przyznanych członkom rządu. – Tu nie ma żadnej afery – skomentował zarzuty ze strony przeciwników politycznych.

– Mówienie o aferze w tym przypadku jest nie tylko nadużyciem, ale bezczelną propagandą ze strony polityków Platformy Obywatelskiej. Dlaczego? Bo do dziś ani poseł Witczak, ani poseł Urbaniak nie złożyli w tej sprawie zawiadomienia do prokuratury – wyjaśnił parlamentarzysta, członek Komisji Weryfikacyjnej ds. Reprywatyzacji w Warszawie. – Prawdziwe afery to te, w których już pojawiły się zarzuty prokuratorskie z politykami PO i PSL w tle – hazardowa, zegarkowa, taśmowa, stoczniowa (z panem ministrem Gradem na czele), afera reprywatyzacyjna, Amber Gold i wiele innych. Hipokryzją jest jeżdżenie po Polsce i informowanie opinii publicznej, że ktoś coś „wziął”. Czyli ukradł. Jeśli któryś z ministrów pani premier Szydło cokolwiek ukradł, gdzie są zawiadomienia prokuratorskie? – dopytywał. – My nie jeździliśmy po Kaliszu, po Polsce z banerami, kiedy członkowie PO – pan Kołaciński, Kierwiński – bez żadnych ograniczeń mościli sobie stanowiska w spółkach i na urzędach, kiedy rozdawano synekury. Nie robiliśmy tego, bo byliśmy opozycją konstruktywną. A gdzie byli politycy PO, panowie Witczak, Urbaniak, panie Henczyca czy Leszczyna, jak Donald Tusk jako marszałek Sejmu w ciągu 3 lat przyznał sobie 180 tys. złotych nagród, po 60 tysięcy rocznie? A gdzie byli politycy PO, kiedy pan Tusk został premierem i już po dwóch miesiącach wypłacił premie swym przybocznym ministrom, Arabskiemu i Cichockiemu i kilku wiceministrom? Ogółem w ciągu 8 lat rządów naszych poprzedników wypłacono nagrody i premie na kwoty ponad pół miliarda złotych! I to w sytuacji, kiedy spółki skarbu państwa notowały straty. Dlaczego wtedy politycy PO nie krzyczeli: „oddajcie kasę!”. Dlatego twierdzenie, że za rządów PO premii nie było, jest nieprawdą i bezczelnością – podkreślił Mosiński, odnosząc się również do słów, jakie z ust polityków PO padły podczas kaliskiego „konwoju wstydu”.

Więcej w Życiu Kalisza

« powrót    Drukowanie bieżącej strony
Treść komentarza
(max. 500 znaków)
Twój podpis (nick)
Wasze komentarze (13):
» Jeśli robicie to, co nawiedzony prezes każde, tzn. że jesteście ubezwłasnowolnieni i jesteście jako PiS jego marionetkami.
~Ter 2018-04-15 19:03:14
» mosinski idz po rtozum do glowy .moze cos tam znajdziesz' kazde twoje slowo to jest pisowski belkot.zal patrzec i sluchac co to sie robi z czlowieka zeby zaistniec
~smutas 2018-04-14 20:15:49
» ten poseł jest jak katarynka,z góry wiadomo co powie
jest takie powiedzenie,wierny jak...pies.z całym szacunkiem dla naszych pupilków.
~rekss 2018-04-13 23:15:12
» facet żyje w jakimś matrixie,ci co na niego głosowali pewnie mają dzisiaj potężnego kaca moralnego ,współczuję.
~dante 2018-04-13 23:11:25
» Glos ludu kojarzy sie z Trybuna Ludu ale za PRL u takiego czegos nie bylo ogromny wstyd wybory przegrane
~Czytelnik 2018-04-13 22:47:16
» Czy ten człowiek wierzy w to co mówi??? czy ten poseł
uważa nas wyborców i mieszkańców Kalisza za idiotów??
perspektywa przegranych nastepnych wyborów przez PiS i odesłanie tego aparatczyka do lamusa polityki odbiera już ewidentnie zdrowy rozsądek oraz zwykłą przyzwoitość.panie M. myslę,że większośc wyborców w Kaliszu ,którzy pana wybrali w wyborach zawiodło sie juz na panu i takie wypowiedzi tylko to pogłebiają.
~senekka 2018-04-13 00:15:45
» POseł to hipokryta jakie nagrody za co dostawali pensje niekazdy musi byc poslem ministrem.Dokorat to nie wszystko aby mamicludzi.
~obserwator 2018-04-12 22:26:59
» Ten gosc to zwyky hiokryta.gdyby ta afera nie wyszla na jaw to byscie w zyciu tych nagrod nie oddali.sluchacie glosu ludu dobre sobie.jasiu ty juz lepiej nie wypowiadaj sie publicznie tylko siedz w kosciele bo to ci chlopie najlepiej wychodzi.
~RB 2018-04-12 09:07:11
» oczywiście nie ma afery, przecież wszyscy wiedzą że Kopernik był kobietą...
~wyborca 2018-04-11 20:25:30
» p.Mosiński, pan się już lepiej nie odzywaj, nie zaczaruje pan rzeczywistości;pana wywody są tak fałszywe i podszyte hipokryzją, jak wszystkie pana wypowiedzi. No ale ma pan skąd czerpać inspiracje - przykład idzie z góry. Niestety PiS jest kłamliwą organizacją, a co najważniejsze fałszywą; uwłaszyli się na po PRLowskim majątku. SREBRNA jest tego dowodem, to jest prawdziwy UKŁAD (a Kaczyński z takim zacięciem tropił układy u innych).
~ZONG 2018-04-11 19:34:52
» Mosiński ciebie już w Kaliszu nie wybiorą !
~t 2018-04-11 13:26:38
» PANIE jANIE, TO DLACZEGO DAWANO JE PO CICHU PRZEZ DWA LATA I SOŁTYSOWA MÓWIŁA, ŻE IM SIĘ NALEŻAŁY , TO DLACZEGO MAJĄ ZWRÓCIĆ, KABARET PIS ? TRZYDZIEŚCI LAT TEMU MiAŁEM O panu lepsze zdanie !!! Myślę, że mimo wszystko panu nie ubliżyłem !
~t 2018-04-11 13:23:47
» może tak samo nie było afery madryckiej z rogackim adasiem?
który oddał kasę ponad chyba 70 tys.!?
przecież prezes kazał przekazać nagrody do caritasu czyli nie zasłużyli na nie obdarowani, to fakt!
prezes kazał zrobić konferencje, podał wytyczne ale ludzie tego nie kupią... nie do caritasu a z powrotem do skarbu państwa oddać te pieniądze!
~mosi mosi 2018-04-11 11:56:21
Ankieta
Czy wzorem Warszawy prezydent Kalisza powinien podpisać tzw. kartę LGBT?
Tak
52%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%
zobacz poprzednie ankiety
Najczęściej czytane
Bieżące
Archiwalne
Fotografia historyczna
Stary KaliszKalisz w czasie wojen
Galeria czytelników

ocena: 8.00

ocena: 7.40
Fotoreportaże
Święto Niepodległości w Kaliszu
Życie Kalisza, ul. Spółdzielcza 6, 62-800 Kalisz | tel. (0 62) 768-33-33 | e-mail: redakcja@zyciekalisza.pl
Made & hosted: tel-wd.com