replique rolex montre breitling

replique montre replique RolexOgłoszenia ukazują się najpierw w wersji papierowej gazety.
Dopiero dwa dni później (od piątku), umieszczamy je na tej stronie.

Masz jakiś pomysł, pytanie, czymś chciałbyć nas zainteresować
Zadzwoń: 062 768-33-33
lub napisz: redakcja@zyciekalisza.pl


Artykuły Dokąd pójść Ogłoszenia Nadaj ogłoszenie Praca Kontakt Lokalizacja Licytacje Publicystyka wiadomości z regionu Reklama
Zawsze aktualne Historia Mecenas radzi Nasze książki
szukaj: Gazeta założona w 1990 roku. Do tej pory ukazało się 1494 wydań.
Numer bieżącego wydania papierowego: 66
środa, 20 marca 2019 r.
imieniny: Eufemii i Klaudii
Ogłoszenia
Pierwsza strona
Puenta
Puenta
W obiektywie paparazziego
W obiektywie paparazziego
Prenumerata
Recencje czytelników
Byłeś na jakiejś imprezie, ciekawym spotkaniu
Przedstaw swoją recenzję
Video reportaże
Pościg za pijanym kierowcą. Galeria Kalinka
Dlaczego zniknęło większość gazetek marketowych?
Dlaczego zniknęło  większość gazetek marketowych?
Wielu kaliszan zauważyło dziwne zniknięcie większości gazetek reklamowych marketów, upychanych nam natarczywie w skrzynki listowe i zaśmiecających klatki schodowe.

– To było naprawdę irytujące, kiedy przychodząc zmęczony z pracy nie mogłem otworzyć furtki, gdyż poupychane tam gazetki rozsypały by się na ulicę. Dochodząc do furtki, musiałem więc najpierw wyciągać z niej gazetki, by móc ją otworzyć. Potem zamiast wejść do mieszkania musiałem iść 20 metrów do kubła z makulaturą. Podobnie  irytujące było opróżnianie skrzynki na listy i oddzielanie od korespondencji.   Prosiłem roznosicieli, naklejałem na mojej skrzynce informację, żeby nie wrzucali mi ulotek, ale to nic nie pomagało. Zastanawiałem się nawet nad pozwem sądowym. Aż tu nagle problem rozwiązał się sam – mówi jeden z mieszkańców osiedla Zagorzynek.
Przyjrzałem się bliżej własnej skrzynce i furtce, porozmawiałem z innymi i potwierdzam powyższe spostrzeżenie. Na przykład nikt z moich rozmówców nie kojarzył, by w ostatnich kilku miesiącach otrzymał jakąkolwiek gazetkę Castoramy.
Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że sprawa ma głębszy wymiar, gdyż  na policję wpłynęło zawiadomienie od Biurq Detektywistycznego Global Service, że tony tych gazetek bez roznoszenia trafiają od razu na makulaturę.
– Tak, potwierdzam, że złożyliśmy doniesienie na policję. Dostaliśmy takie zlecenie, by sprawdzić, w jaki sposób i gdzie giną gazetki marketingowe. Wyśledziliśmy, że wiele marketowych gazetek po przybyciu do Kalisza nie jest roznoszonych, lecz bezpośrednio kierowanych na makulaturę. Szacuję, że nawet 40 ton gazetek w miesiącu zamiast trafiać do skrzynek na listy  jedzie nie rozpakowane na przemiał. Mamy cały proceder udokumentowany fotograficznie i filmowo. Moim zdaniem jest to okradanie marketów albo celowe działanie, by zablokować ukazywanie się gazetek konkurencji. Gdyby któraś z sieci marketów, np. wspomniana przez pana Castorama, ale także inne, chciała wiedzieć, co się dzieje z tonami ich gazetek i dlaczego nie trafiają do wszystkich kaliszan,  to zapraszam do mojego biura przy ul. Staszica - powiedział Piotr Modrzyński, szef agencji detektywistycznej Black Angel.
 

Więcej w Życiu Kalisza

« powrót    Drukowanie bieżącej strony
Wasze komentarze (1):Dodaj swój komentarz »
» Mnie akurat gazetki reklamowe nie przeszkadzały.Przeglądając je robiłam liste zakupów,nieraz pojawiło się coś z promocji,za nieduże pieniądze i dopisywałam to do listy zakupów jakieś żelazko czy komplet garnków.Trochę szkoda,że ulotki znikają z naszych domów.A temu panu z Zagorzynka co chciał składać pozew sądowy o gazetki,proponuje zmianę trybu życia,wyciszenie się i dużo spacerów oraz herbatkę z melisy.
~Janina 2018-08-16 17:31:07
Ankieta
Czy wzorem Warszawy prezydent Kalisza powinien podpisać tzw. kartę LGBT?
Tak
54%
Nie
42%
Nie mam zdania
4%
zobacz poprzednie ankiety
Najczęściej czytane
Bieżące
Archiwalne
Fotografia historyczna
Stary KaliszKalisz w czasie wojen
Galeria czytelników

ocena: 8.00

ocena: 7.40
Fotoreportaże
Święto Niepodległości w Kaliszu
Życie Kalisza, ul. Spółdzielcza 6, 62-800 Kalisz | tel. (0 62) 768-33-33 | e-mail: redakcja@zyciekalisza.pl
Made & hosted: tel-wd.com