replique rolex montre breitling

replique montre replique RolexOgłoszenia ukazują się najpierw w wersji papierowej gazety.
Dopiero dwa dni później (od piątku), umieszczamy je na tej stronie.

Masz jakiś pomysł, pytanie, czymś chciałbyć nas zainteresować
Zadzwoń: 062 768-33-33
lub napisz: redakcja@zyciekalisza.pl


Artykuły Dokąd pójść Ogłoszenia Nadaj ogłoszenie Praca Kontakt Lokalizacja Licytacje Publicystyka wiadomości z regionu Reklama
Zawsze aktualne Historia Mecenas radzi Nasze książki
szukaj: Gazeta założona w 1990 roku. Do tej pory ukazało się 1448 wydań.
Numer bieżącego wydania papierowego: 20
wtorek, 22 maja 2018 r.
imieniny: Julii i Heleny
Ogłoszenia
Pierwsza strona
Puenta
Puenta
W obiektywie paparazziego
W obiektywie paparazziego
Prenumerata
Recencje czytelników
Byłeś na jakiejś imprezie, ciekawym spotkaniu
Przedstaw swoją recenzję
Video reportaże
Pościg za pijanym kierowcą. Galeria Kalinka
Radni chcą parku na Zagorzynku
Radni chcą parku  na Zagorzynku

Zwołania nadzwyczajnego posiedzenia Komisji Rozwoju w sprawie przyszłego przeznaczenia terenu w rejonie stawu U Grona na osiedlu Zagorzynek chcą kaliscy radni PO. Chodzi o niedopuszczenie do budowy tam stacji przeładunku odpadów komunalnych i urządzenie parku – zgodnie z wolą mieszkańców.

Radni Radosław Kołaciński, Eskan Darwich i Dariusz Grodziński, stanowiąc jedną czwartą składu Komisji Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej, powołali się na swoje prawo do wystąpienia w wnioskiem o zwołanie jej posiedzenia. – Wbrew zapewnieniom prezydenta, nie było konsultacji z mieszkańcami w sprawie przyszłości U Grona. Dlatego chcemy specjalnej komisji – powiedział radny E. Darwich podczas poniedziałkowego spotkania z dziennikarzami, poświęconego m.in. tej sprawie. Przypomnijmy, że wola utworzenia parku na Zagorzynku w rejonie stawu U Grona została w ub.r. wyrażona przez mieszkańców w głosowaniu na Budżet Obywatelski. Przyszłość tego miejsca stanęła jednak pod znakiem zapytania po zapowiedziach Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” dotyczących budowy tam stacji przeładunku odpadów, a zwłaszcza po tym, jak niedawno władze miasta uczyniły z tego kwestię otwartą przed przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego tego obszaru.

Więcej w Życiu Kalisza

« powrót    Drukowanie bieżącej strony
Wasze komentarze (6):Dodaj swój komentarz »
» JUŻ RAZ NAPISAŁAM ----ZAGORZYNEK , TO MIASTO . TAM POWINIEN POWSTAĆ PARK i TYLKO PARK . O TO PROSZĄ RADNYCH KALISZANIE . ZIELINI , NIGDY NIE JEST ZA DUZO .
~E-wunio 2017-02-19 17:22:53
» Do ~a.a - a ty nie masz śmietnika? Czyli wyrzucasz śmieci do lasu albo palisz!! Proponuję postawić sortownię pod twoim domem!!
~xyz 2017-02-17 11:25:15
» a,a ma pełną rację
~b,b 2017-02-17 11:21:03
» Mieszkańcy Zagorzynka mają śmietniki,ale problem własnych śmieci chcą przerzucić na innych.Przecież tam jest strefa przemysłowa.
~a.a 2017-02-16 23:26:11
» W Budżecie Obywatelskim jest Park u Grona, to wszystko w tym temacie! Panowie radni powinni korzystać ze swoich praw na co dzień w interesie mieszkańców miasta, ale bez żadnych koniunkturalnych podtekstów i wykorzystywania swoich pozycji do samo promowania się w sytuacji, kiedy nie oni byli pomysłodawcami tego rozwiązania.
~Obserwator 2017-02-16 12:35:11
» Dlaczego radni PO nie walczyli tak bardzo w sprawie bloków i drogi krajowej na osiedlu Tyniec. Przyłożyli rękę do uchwały w dniu 27 października 2016 r. w sprawie zniszczenia tego osiedla.
~Noico 2017-02-15 14:46:18
Reklama
Ankieta
Czy skorzystasz z "Nocy muzeów"?
Nie
75%
Tak
13%
Jeszcze nie wiem
12%
zobacz poprzednie ankiety
Najczęściej czytane
Bieżące
Archiwalne
Fotografia historyczna
Stary KaliszKalisz w czasie wojen
Galeria czytelników

ocena: 7.60

ocena: 7.40

ocena: 7.36
Życie Kalisza, ul. Spółdzielcza 6, 62-800 Kalisz | tel. (0 62) 768-33-33 | e-mail: redakcja@zyciekalisza.pl
Made & hosted: tel-wd.com