replique rolex montre breitling

replique montre replique RolexOgłoszenia ukazują się najpierw w wersji papierowej gazety.
Dopiero dwa dni później (od piątku), umieszczamy je na tej stronie.

Masz jakiś pomysł, pytanie, czymś chciałbyć nas zainteresować
Zadzwoń: 062 768-33-33
lub napisz: redakcja@zyciekalisza.pl


Artykuły Dokąd pójść Ogłoszenia Nadaj ogłoszenie Praca Kontakt Lokalizacja Licytacje Publicystyka wiadomości z regionu Reklama
Zawsze aktualne Historia Mecenas radzi Nasze książki
szukaj: Gazeta założona w 1990 roku. Do tej pory ukazało się 1494 wydań.
Numer bieżącego wydania papierowego: 66
środa, 20 marca 2019 r.
imieniny: Eufemii i Klaudii
Ogłoszenia
Pierwsza strona
Puenta
Puenta
W obiektywie paparazziego
W obiektywie paparazziego
Prenumerata
Recencje czytelników
Byłeś na jakiejś imprezie, ciekawym spotkaniu
Przedstaw swoją recenzję
Video reportaże
Pościg za pijanym kierowcą. Galeria Kalinka
Dronem sprawdzą czym palimy
Dronem sprawdzą  czym palimy

Kaliska Straż Miejska ma nowy sposób na sprawdzanie tego, czym palimy w piecach. Funkcjonariusze Eko-Patrolu mogą używać do tego specjalnego drona.

O tym, że strażnicy miejscy przygotowują się do takiej kontroli, było wiadomo od dawna. Data pierwszego wylotu trzymana była jednak w tajemnicy, by nie ostrzec tych, którzy do pieców wrzucają śmieci. A takich osób nadal, niestety, nie brakuje. Pierwszy raz do swoich działań strażnicy użyli drona pod koniec października. W ciągu zaledwie trzech godzin funkcjonariusze Eko-Patrolu skontrolowali osiem osiedli: Ogrody, Majków, Chmielnik, Tyniec, Rajsków, Winiary, Asnyka i Śródmieście. – Obok elementu zaskoczenia i błyskawicznego ujawnienia sprawcy wykroczenia zalety użycia specjalistycznego sprzętu to oszczędność czasu, efektywnie wykorzystanie posiadanych zasobów i podjęcie działań na konkretnych nieruchomościach – mówią strażnicy. O tym przekonał się jeden z mieszkańców Kalisza, który spalając śmieci, przykrył je w piecu węglem i drewnem, sądząc, że to uniemożliwi sprawdzenie paleniska.

Więcej w Życiu Kalisza

« powrót    Drukowanie bieżącej strony
Wasze komentarze (4):Dodaj swój komentarz »
» Szanowni Państwo,

A czy Orwellem nie pachnie gdy musisz (choć tego absolutnie nie chcesz i nie możesz nic z tym zrobić)wdychać palące się plastiki? Zapraszam protestujących na inhalacje na osiedla kaliskie zaraz po zmroku gdy startują piece.
Fakty są takie, że nas Polaków trzeba kontrolować w zakresie przestrzegania prawa abyśmy zgodnie żyli w społeczeństwie. Przykład? Wystarczy okres "psiej grypy" a na drogach zaczynają się wyścigi F1.
~kaliszanin 2018-11-12 09:34:52
» Ja zgadzam się ze Zbyszkiem.Nie adekwatność stosowanych metod do czynu przypomina czasy PRLu gdy cały apart karno-skarbowy kierowano przeciwko babci sprzedającej pietruszkę czy chłopu bijącemu nielegalnie świnie.Nikt nie uruchamia antyterorystów czy archiwum X w policji by ująć złodzeja rowerów.Własnie w takich sytuacjach pojawia się pytanie o państwo prawa i granice środków jakie stosuje państwo w egzekucji prawa i to jest pole dla Rzecznika Praw Obywatelskich .
~prawnik 2018-11-08 15:48:39
» Zbyszku- nie przesadzaj ( zostaw to ogrodnikom)! Niestety wielu spośród nas trzeba przywołać do porządku. Przydała by się taka kontrola nie tylko w mieście, ale i na wsiach okolicznych. Znam to na co dzień, wielu do rozpałki używa plastikowych butelek, pali śmieci wcale nie z ubóstwa. Tak w godz 15 - 17 całe osiedla toną w dymie.
~obserwator 2018-11-08 11:36:16
» Mieszkam w bloku więc z góry mówię,że nie palę śmieciami.Ten pomysł jednak mimowolnie kojarzy się z Orwellem i absolutną kontrolą społeczeństwa.Dziś zacznie się od palących śmieciami nieprawomyślnych mieszkańców a jutro...?Zjawisko smogu głównie związane jest ze zwyczajną biedą i używanie do zwalczenia tego zjawiska środków technicznych adekwatnych może do namierzania islamskich terorystów jest jak strzelanie z armaty do muchy.Pachnie to na milę nie tylę smogem,a bolszewizmem...
~Zbyszek 2018-11-07 20:25:13
Ankieta
Czy wzorem Warszawy prezydent Kalisza powinien podpisać tzw. kartę LGBT?
Tak
54%
Nie
42%
Nie mam zdania
4%
zobacz poprzednie ankiety
Najczęściej czytane
Bieżące
Archiwalne
Fotografia historyczna
Stary KaliszKalisz w czasie wojen
Galeria czytelników

ocena: 8.00

ocena: 7.40
Fotoreportaże
Święto Niepodległości w Kaliszu
Życie Kalisza, ul. Spółdzielcza 6, 62-800 Kalisz | tel. (0 62) 768-33-33 | e-mail: redakcja@zyciekalisza.pl
Made & hosted: tel-wd.com