replique rolex montre breitling

replique montre replique RolexOgłoszenia ukazują się najpierw w wersji papierowej gazety.
Dopiero dwa dni później (od piątku), umieszczamy je na tej stronie.

Masz jakiś pomysł, pytanie, czymś chciałbyć nas zainteresować
Zadzwoń: 062 768-33-33
lub napisz: redakcja@zyciekalisza.pl


Artykuły Dokąd pójść Ogłoszenia Nadaj ogłoszenie Praca Kontakt Lokalizacja Licytacje Publicystyka wiadomości z regionu Reklama
Zawsze aktualne Historia Mecenas radzi Nasze książki
szukaj: Gazeta założona w 1990 roku. Do tej pory ukazało się 1490 wydań.
Numer bieżącego wydania papierowego: 62
piątek, 22 lutego 2019 r.
imieniny: Marty i Małgorzaty
Ogłoszenia
Pierwsza strona
Puenta
Puenta
W obiektywie paparazziego
W obiektywie paparazziego
Prenumerata
Recencje czytelników
Byłeś na jakiejś imprezie, ciekawym spotkaniu
Przedstaw swoją recenzję
Video reportaże
Pościg za pijanym kierowcą. Galeria Kalinka
W Kaliszu ruszyła karuzela kadrowa
W Kaliszu ruszyła karuzela kadrowa

Prezydent Kalisza Krystian Kinastowski przewodniczącym Związku Komunalnego Gmin ,,Czyste Miasto Czysta Gmina”. Przed nami zmiana zarządu ZKG oraz zmiany w radach nadzorczych i zarządach spółek komunalnych.

  Wyboru przewodniczącego, którym zwyczajowo jest prezydent Kalisza, dokonano na Zgromadzeniu ZKG, które odbyło się 29 stycznia. 28 głosami,,za” przy jednym głosie przeciwnym przewodniczącym Zgromadzenia Związku wybrano Krystiana Kinastowskiego, prezydenta Kalisza. 
Na pierwszym posiedzeniu nie doszło do wyboru nowego zarządu. Posiedzenie będzie kontynuowane 19 lutego. Jego uczestnicy przypuszczają, że nowym przewodniczącym zarządu zostanie Janusz Pęcherz, przewodniczący Rady Miasta Kalisza.  
Nowe władze miasta dokonały także pierwszych zmian w radach nadzorczych. Odwołano troje spośród pięciorga członków Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kaliszu. W miejsce Anny Bednarek-Karwowskiej  powołano Kazimierza Matusiaka, kanclerza PWSZ w Kaliszu, Tomasza Schefflera zastąpi Jacek Konopka, były wiceprezydent Kalisza, a za odwołaną  Monikę Mazur funkcję w radzie obejmie Marta Mancewicz. W RN PWiK nadal pozostają członkowie załogi Jarosław Fabisiak i Tomasz Niewiadomski.

Więcej w Życiu Kalisza

« powrót    Drukowanie bieżącej strony
Treść komentarza
(max. 500 znaków)
Twój podpis (nick)
Wasze komentarze (7):
» @mmb
Teraz brak słów? A to przypadkiem nie dzieło nieformalnej koalicji tow. Rogowskiego z he, he, "antykomunistycznym" PiS-em?
@o.k.dobrze
Pozdrowić trzeba szczególnie PiS-owców, którzy nie dość, że zapewnili p. Kinastowskiemu wybór, to jeszcze sprzedają mu się za żenujące drobne - oszczędzenie paru figur w miejskich spółkach.
~k2 2019-02-08 21:48:46
» To co wyprawia p.Kinastowski w polityce kadrowej, to jak senny koszmar rodem z PRL - NOMENKLATURA (!!!!) w ścisłym połączeniu PiS ze stowarzyszeniem, które nie wchodziło w żadne polityczne koalicje. Wstyd!!!!!
~! 2019-02-08 13:01:16
» my,którzy w wyborach na Prezydenta Kalisza głosowaliśmy na Pana Dariusza Grodzińskiego serdecznie pozdrawiamy wyborców obecnego Prezydenta Kalisza i oczywiście z ciekawością czekamy na dalsze decyzje ,które jak wynika z komentarzy spotykają się z niewiadomo dlaczego negatywnymi opiniami.Czyżby znowu Polak mądry po szkodzie???
~o.k.dobrze 2019-02-08 11:21:25
» A specjalistów w Kaliszu to brak!bez komentarza !!szkoda słów!!!
~mmb 2019-02-07 20:23:49
» Trzeba kolesiów z uczelni wywindować Mancewiczowi znów sie pcha .Ciemno widzę ekipe jaka montuje wokól siebie pan KINASTOWSKI byłem przekonany że skończy z układzikami i kolesiostwem ale to dopiero sie w Kaliszu rozkręca.Będzie to pierwsza i ostatnia kandencja pana Kinastowskiego.
~zaintereso 2019-02-07 16:27:50
» a myslałes ze bedzie inaczej?
~kaliszanin 2019-02-07 15:44:36
» panie prezydencie KINASTOWSKI ! dlaczego takie radykalne zmiany w radzie nadzorczej PWIK ? ---powołuje pan , pana KAZIMIERZA MATUSIAKA --dawnego nauczyciela j . rosyjskiego , a potem wykładowcę czegoś tam w PWSZ . na takie stanowisko --CO TEN PAN MA WSPOLNEGO Z WODOCIĄGAMI ? --LUDZIE , OPAMIĘTAJCIE SIĘ , ZNOWU OBSADZACIE INTRATNE STANOWISKA, KOLESIAMI Z UCZELNI --JESZCZE NA DODATEK , LUDŻMI PAMIETAJĄCYMI GŁĘBOKĄ KOMUNĘ . A MIAŁO BYĆ INACZEJ .
~koćka 2019-02-06 17:04:51
Ankieta
Czy wiesz co to jest 5G?
Tak
64%
Nie
36%
zobacz poprzednie ankiety
Najczęściej czytane
Bieżące
Archiwalne
Fotografia historyczna
Stary KaliszKalisz w czasie wojen
Galeria czytelników

ocena: 8.00

ocena: 7.40
Fotoreportaże
Święto Niepodległości w Kaliszu
Życie Kalisza, ul. Spółdzielcza 6, 62-800 Kalisz | tel. (0 62) 768-33-33 | e-mail: redakcja@zyciekalisza.pl
Made & hosted: tel-wd.com