:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika Kryminalna, Koźminku pobito policjantów - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 26/08/2019 17:24

W piątek w godzinach późnowieczornych dwóch funkcjonariuszy policji zostało pobitych. Do zdarzenia doszło przed lokalem gastronomicznym Kebab w Koźminku przy ulicy Kościuszki.

   Z nieoficjalnie uzyskanych informacji wynika, że pomiędzy godziną 22 a 23 przed Barem Kebab w Koźminku doszło do awantury. Najprawdopodobniej ktoś zadzwonił na miejscowy komisariat policji z prośbą o interwencję. Bar znajduje się blisko komisariatu, stąd na miejsce zdarzenia dwuosobowy patrol ( kobieta i mężczyzna) dotarł pieszo. Z pewnością policjanci nie spodziewali się tak agresywnego zachowania będących tam mężczyzn i zostali zaskoczeni skala agresji.

   – Sądzę, że sprawcy napaści na policjantów byli pod wpływem prochów, bo tak nie zachowują się osoby będące pod wpływem alkoholu. Na początek „potraktowali” funkcjonariuszy gazem pieprzowym. Następnie policjant został uderzony w twarz. Policjantkę ciągnięto za włosy. Przewrócono ją i kiedy leżała na ziemi przyciskano ją kolanem i także okładano pięścią. Ponadto pod adresem funkcjonariuszy leciał stek obelżywych i obraźliwych wyzwisk – relacjonował mój rozmówca chcący zachować anonimowość.

   Fakt, że doszło do zdarzenia potwierdziła asp. Anna JaworskaWojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. – Po zdarzeniu zostało zatrzymanych trzech mężczyzn. Wobec jednego z uczestników prokuratura wnioskowała do sądu o tymczasowy areszt. Najpoważniejszym zarzutem jaki przedstawiono zatrzymanemu jest naruszenie nietykalności osobistej funkcjonariusza państwowego, a to kwalifikowane jest jako przestępstwo – wyjaśniła asp. A. Jaworska – Wojnicz. Z uzyskanych informacji wynika, że mimo tak poważnego zarzutu oraz kilku innych sędzia nie przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie tymczasowego aresztu.

(grz)

Reklama

W Koźminku pobito policjantów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 18:20:50

    Pieszo to chyba mieli wracać! jak Nasi pseudo stróże prawa kluczyki od radiowozu zgubili

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 18:31:59

    Wstyd z taka policja trzech małolatów ich pobiła... a co jakby im przyszło pójść bądź jechać na interwencje do prawdziwych przestępców.. jak mam się czuć bezpiecznie z taka policja

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 19:12:14

    Klamstwo

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 19:18:26

    Nie trzech pobiło, tylko policja jednego pozdro dla redaktora za ten bzdury co wypisuje

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 19:24:35

    Komentarze do tego zajścia są najlepszym przykładem intelektualnego ubóstwa społeczeństwa. Chamstwo i prostactwo ma swoje 5 minut.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 19:29:13

    Nie raz byłam tam pod kebabem strach tam chodzić wieczorem. Chlopak tez ktory rozwoju kebab z wszystkim się zna a żadnego nie przegoni może kumple .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 20:40:00

    Ha ha ha dobrze im i to są nasi policjanci którzy sie dali młodzieży jak oni sa wyszkoleni o ile wogóle mają jakąś szkołe

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 20:40:37

    Wyssane z palca i kolejny przykład jak zwykła pani krawężnik próbuje się wykazać lecz przez brak polotu porywa się na biedna ofiare niczym banda chuliganów napadajaca przypadkową osobę w ciemnej ulicy.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 20:48:01

    Wyssane z palca i kolejny przykład jak zwykła pani krawężnik próbuje się wykazać lecz przez brak polotu porywa się na biedna ofiare niczym banda chuliganów napadajaca przypadkową osobę w ciemnej ulicy. To tak jakby wygrać wyścig podkładając komuś nogę na starcie, niby wygrała ale nikt nie bije brawa. Pozdrawiam wydział wewnętrzny.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 21:13:01

    Dokładnie , do celu po trupach tylko szkoda że ofiarami są niewinni młodzi ludzie którzy chcą w życiu coś udowodnić, a przez czyjąś karierę są przegrani na starcie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 21:21:48

    Najgorsze że młody będzie miał napaprane w papierach przez panią która nadal będzie tylko krawężnikiem bez godności.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 21:39:30

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze, to może poniesie odpowiedzialność za pisanie nieprawdy.

  • gość 2019-08-26 22:05:29

    informacja niczym z radia Erwań

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 22:09:26

    Tak czysto hipotetycznie zakładając że był bym stróżem prawa i doszło by do opisanej sytuacji w powyższym artykule z pewnością nie poszedł bym z tym do gazety ponieważ wynikało by jasno, ewidentny mój brak wyszkolenia i profesionalizmu. Chyba że chciał bym zrobić z siebie ofiarę i tym samych odwrócić kota ogonem. Tylko wtedy osoby trzecie mogły by się zastanowić po co odwracać kota ogonem? Czyżbym w takim razie nie był domniemaną ofiarą? Jeżeli nie to kim ? Zapewne nie mądre to posunięcie ..

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 23:00:53

    Więc pozdrawiamy naszą PANIĄ KARIEROWICZ mam nadzieję że czyta te komentarze i puknie sie w główke i zastanowi . Tak się ludzi nie traktuje tym bardziej przy takiej funkcji jaką pełni.

  • gość 2019-08-26 23:42:46

    jeden miał dozór , drugi jak się naćpał to uciekł z domu i chciał się wieszać tak że policja z psami go szukała a wy tu piszecie że to są nie winni młodzi ludzie.Jak komuś w końcu kosę sprzedadzą to powiecie że policja nic nie robiła

  • gość 2019-08-27 06:16:45

    tych co piją i drą mordy wieczorami w Koźminku to powinni pałować dwa razy dziennie. może jak debile posiedzą trochę i im dupy przetrzepią to się czegoś nauczą ćpunki. bez powodu nikt nie zadzwonił na policje. a wy byście chcieli żeby bada naćpanych i pijanych wam krzyczała pod oknami?????? ciekawe co wtedy byście zrobili? teraz to się dopiero za nich wezmą....

  • gość 2019-08-27 08:23:15

    Ano kiedyś były działania w Koźminku i towarzystwo było nadzorowane a teraz strach się bać. Z tego co wiem to problem nie tkwi w samych policjantach na dole bo ta ryba psuje się od głowy. Policjanci w Kaliszu po szkoleniach specjalistycznych są przenoszeni na stanowiska im obce . Ci przygotowani do wykrywania przestępstw albo odeszli do innej jednostki albo piszą mandaty w drogówce. Wiele można by pisać ale po co media mają kaganiec na takie informacje.Kiedyś to się opisywało kto gdzie awansował a teraz awanse zmiany spadochroniarz ale cisza jak makiem zasiał i nikt nie pisze o desancie. Policjanci prowadzą firmy na matkę szwagra i awansują i jest super.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 19:45:34

    Krawężniki krawężnikami, najbardziej skorumpowany to komendant góral z miodowej.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-27 20:34:18

    Niech pozamykaja wszystkie lokale o 22 włącznie z majowkami i będzie spokój Kozmimek będzie wsią sanatoryjna i problem z głowy .x

  • Gość12 - niezalogowany 2019-08-28 17:43:17

    Policjanci uciekają i nie ma się co dziwić , jak mają pracować narażając swoje życie dla ludzi takich jak Ci co wypisują tak głupie komentarze..Zarabiają marne grosze, pracuję w niebezpieczeństwie i są wiecznie obrażani i poniżani.Oby nikt z Tych co tak głupio pisze nie potrzebował kiedyś ich pomocy, bo wtedy życzyłbym aby właśnie tak jak piszą ich "olali ".A poza tym wiadomo że w Koźminku narkotyki i inne używki to normalność

  • gość 2019-08-29 13:08:13

    Ta dwójka policjantów jest dobrze znana z takich niby "interwencji" i to nie młodzież pobiła policjantów ale policja pobiła młodzież. Tak nie zachowują się porządni funkcjonariusze służb. Za nic chłopaka pchać na siłę do radiowozu to jest niedopuszczalne, a jak zaczął dzwonić do rodziców wtedy w Pani Policjant i Panu Policjancie załączyła się agresja i chcieli pokazać kto tu rządzi. Niestety takie metody pokazują słabość,brak etyki zawodowej a również działania niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Czy na pewno chcemy takich ludzi w Policji? Każdy sam powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 14:29:09

    Skoro w kozminku są narkotyki to dlaczego nikt nie siedział na jasnej czyżby policja ukrywała ten fakt ? Jeśli chodzi o zdarzenie z.23 to zachowanie chłopaków wynikało z tego że policja użyła gazu pieprzowego dlatego takie było ich zachowanie. Mam nadzieję że sprawa pokaże kto był winien w tym incydencie.Ps.policja powinna chronić a nie rozrabiac

  • gogogo - niezalogowany 2019-08-29 15:58:36

    dziwne bo kebaby dobre wiec o co chodzi

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 18:53:27

    Nie chce nic mówić ale pani Karolina z panem Konradem uprzykrzają życie normalnym ludziom. A tak poza tym to pan Konrad, przykładny mąż i ojciec byl widziany przeze mnie w richmond jak sie całował z innymi dziewczynami.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 19:04:12

    Beka
    Zmyślają żeby wyświetlenia podskoczyły i robią z policji nie wiadomo kogo...
    Większość ankietowanych stwierdza '' gdy policja przejeżdża obok to zamiast czuć się bezpiecznie to się boją.... ''
    Żenuła

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 19:33:55

    Masz rację boją się żeby nie dostać mandatu za jakąś bzdurę

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 10:34:00

    jedyna ich wina to to ze ni wylapali was juz dawno choloto.ludzi niebezpiecznych powinno sie izolowac.!jezeli nie masz oporow zebyszarpac i wyzywac kobiete i do tego policjantke to jeestes smiec!jak sie nie podoba ich sluzba jest jakis wydzial wewnetrzny i pare innych instytucji od tego,wsrod normalnych ludzi. gdybys tak zrobil to bys banki dostal,nawet od kumpli.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 17:13:02

    Ale Ty masz język to Ciebie powinno się izolować moim zdaniem jesteś pusty i niebezpieczny

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 17:27:54

    napewno od takich co zucaja sie z lapami na policjantke i tych co ich popieraja.wysokim murem.uzylem takiego jezyka bys zrozumial

  • Goś - niezalogowany 2019-09-02 20:21:55

    Zadam Ci jedno pytanie byłeś tam widziałeś całą akcję zatrzymania ja wiem że nie bo byś takich bzdur nie pisał.Ps dlaczego tego fukcionariusza przeniesiono do Kalisza czyżby w nagrodę ????

  • Goś - niezalogowany 2019-09-02 20:23:39

    Zadam Ci jedno pytanie byłeś tam widziałeś całą akcję zatrzymania ja wiem że nie bo byś takich bzdur nie pisał.Ps dlaczego tego fukcionariusza przeniesiono do Kalisza czyżby w nagrodę ????

  • Gość - niezalogowany 2019-09-04 21:03:25

    ja nie bylem,,ale ty pewnie tak i latwo sie domyslec ze ciebie tez policja przesladuje a moze i nawet wtedy napadli.dziwne by bylo gdyby zostal po tych pomyjach co na niego wylaliscie.zyje pare dziesiat lat na tym swiecie i jakos mnie nie napadaja policjanci,za to z goscmi z bramy mialem juz przyjemnosc.czego i tobie zycze z calego serca.koniec dyskusji!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 08:01:51

    Baran tępy baran

Dodajesz jako: |