:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Ewa Kopacz w Kaliszu: Nie będzie waliła pięścią w stół

Polityka, Kopacz Kaliszu będzie waliła pięścią stół - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 30/04/2019 13:13

- Chcę odbudowywać pozycję Polski w UE, ale na pewno nie będę tego robiła, waląc pięścią w stół - zadeklarowała w środę (30.04) w Kaliszu była premier Ewa Kopacz, kandydatka nr 1 na wielkopolskiej liście Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Na pytanie, co będzie jej priorytetem w Brukseli, jeśli zostanie wybrana europosłem, odpowiedziała krótko: - Chcę negocjować. Będziemy twardo stawiać sprawy polskie i wielkopolskie, siedząc przy głównym stole w Unii Europejskiej, a nie gdzieś z boku. Chcę zając się sprawami zdrowia, bo jego ochrona w Polsce nie jest dostateczna. Gdy ja byłam ministrem zdrowia, w NFOZ było 46 miliardów, dziś jest ponad 84 miliardy, a kolejki są dłuższe - oceniła. W Kaliszu Ewa Kopacz odwiedziła ośrodek radioterapii przy szpitalu na ul. Toruńskiej. Jak podkreśliła, został on wybudowany z pieniędzy marszałkowskich, a wyposażony za pieniądze unijne. - Warunki są piękne, jestem pod wrażeniem. Jedyny problem to brak lekarzy specjalistów - powiedziała i dodała, że drugi taki ośrodek zamiejscowy wkrótce powstanie w Pile. (kord)

Reklama

Ewa Kopacz w Kaliszu: Nie będzie waliła pięścią w stół komentarze opinie

  • landryna - niezalogowany 2019-05-04 08:38:00

    Lubię to podejście Pani Kopacz do polityki i do życia! Jestem za Nią

  • róża - niezalogowany 2019-05-04 12:06:05

    Dobrze, że taka osoba jak Pani Ewa startuje do EP, zajmie się chociaż w końcu zapomnianą służbą zdrowia!!!

  • mieszko - niezalogowany 2019-05-04 14:32:22

    Oby się udało Pani Ewie odbudować pozycję Polski! Jestem za

  • Muremkopacz - niezalogowany 2019-05-06 12:30:03

    Uczyni ten kraj lepszym, tylko ta kobiea. Pani Ewa!

  • Luka - niezalogowany 2019-05-07 08:26:33

    Jestem zdania, że tak doświadczona Osoba jak Pani nadaję się do EP, zmieni Pani Wielkopolskę na lepsze !

  • gość 2019-05-07 10:40:13

    Naprawdę zastanawiam się dlaczego duża ilość osób pała ogromną wredotą ku Pani Ewie. Zazdrość? Zawiść? Chamstwo?

  • gościu tej - niezalogowany 2019-05-07 10:46:59

    Moim autorytetem jest Pani kopacz. Bardziej porządniejszej osoby nie spotkałem!

  • Matma - niezalogowany 2019-05-07 12:14:56

    Każdy pomysł Pani Ewy trafia do mnie, jest ona świetną Kobietą!

  • Haalko - niezalogowany 2019-05-07 13:24:09

    Daje mi Pani na prawde dużo do myślenia

  • Wujas - niezalogowany 2019-05-07 13:44:07

    Raz dwa trzy, wybory wygrywa Pani Ewa!

  • Goska - niezalogowany 2019-05-07 14:16:10

    Na niej nie można sie zawieść

  • Bartoszek - niezalogowany 2019-05-07 15:59:24

    Jej działania mogą uratować Polskę

  • polka - niezalogowany 2019-05-08 09:52:02

    Pani Ewka to mój autorytet, bardzo ją uwielbiam

  • Bella - niezalogowany 2019-05-08 11:10:18

    Jestem dumna z Pani!!

  • trumper - niezalogowany 2019-05-08 11:39:00

    Osiągniecia Pani wprawiają mnie w prawdziwy podziw

  • stasiak - niezalogowany 2019-05-08 12:20:41

    Pani Ewa to najbardziej doświadczona Pani polityk w Polsce

  • gosiaa - niezalogowany 2019-05-08 13:04:55

    Brak słów na tą waszą krytyke..

  • becia - niezalogowany 2019-05-08 13:11:27

    Partia KO musi pozbyć się PIS-u z władzy

  • wielkopolska - niezalogowany 2019-05-08 13:33:44

    My Wielkopolanie bardzo się cieszymy, że Pani Ewa chcE wziąć nasze wspaniałe województwo pod swoją opiekę

  • osa - niezalogowany 2019-05-08 13:49:44

    KO musi wygrać na wyborach, musimy im pomóc. Nasz Kraj po nich stanie się bardziej nowoczesny!

  • gość 2019-05-08 17:04:59

    CIEKAWI MNIE ILE TA PANI KOPACZ ZAPŁACIŁA SWOIM TROLOM , ZA TAKIE WPISY O SOBIE . NALEŻY TĄ PANIĄ OTRZEŻWIĆ . NA CO TA PANI JESZCZE LICZY ??? CZY MYŚLI, ŻE POLACY NIE PAMIĘTAJA TEGO CO ZROBIŁA DLA POLSKI ? JAK TAM , DROGA PANI TO PANI KOPANIE , NA METR W GŁĄB ZIEMI ??? JAK TAM TA CHĘĆ ŚCIAGNIĘCIA DO POLSKI ISLAMISTOW --NJAPIERW 7 TYS , POTEM 12 TYS . I WRESZCIE , JAK BARDZO SIE PANI ŚMIAŁA I CIESZYŁA Z OSTATNIEGO WYSTĘPU PANA JAŻDŻEWSKIEGO , OPLUWAJĄCEGO WSZYSTKICH KATOLIKÓW W POLSCE I KOŚCIÓŁ KATOLICKI ---WIDAĆ BYŁO , ŻE SIE PANI BARDZO PODOBAŁO . A JEŚLI ZNOWU ZACZNIE PANI KOPAĆ W GŁĄB ZIEMIĘ , A BĘDZIE TAM BŁOTO ---TO JAK BĘDZIE PANI WYGLĄDAŁA ---NICZYM Ś....A W BŁOCIE ? KOBIETO , NIE OSMIESZAJ SIĘ ---ŻADEN MĄDRY POLAK , NA PANIĄ NIE ZAGŁOSUJE , CHBYA , ŻE TO BĘDZIE ---CZYSTEJ KRWI KOMUCH LUB DAWNY ESBEK

  • Jolanta - niezalogowany 2019-05-09 08:13:24

    Głosujmy na Panią Ewę, to jedyny prestiżowy kandydat do EP!

  • Grzegorz - niezalogowany 2019-05-09 08:46:55

    Myślę, że to idealna kandydatka do EP, więcej nie potrzeba. Wystarczy, że tylko ona będzie w polityce.

  • Józef - niezalogowany 2019-05-09 09:14:33

    Oglądając sondaże, widać że Pani Ewa ma naprawdę ogromne szanse.

  • Michalina - niezalogowany 2019-05-09 09:33:42

    Ten cały maj będę żyła całymi wyborami, super będzie jak Pani Ewa wygra

  • Pamela - niezalogowany 2019-05-09 14:08:21

    Super,że Pani próbuje walczyć o dobro Polski

  • Karolinka - niezalogowany 2019-05-09 15:32:45

    Widząc takie hejty aż mi wstyd za naszych rodaków

  • gość 2019-05-09 16:10:05

    DO PAMELA ---- TA PANI KOPACZ , TO PRZEDE WSZYSTKIM BĘDZIE WALCZYĆ O SWOJĄ OGROMNA KASĘ W PE . ONA DOBRO POLSKI MA GŁĘBOKO W TYLE .POWINNIŚCIE SIE BAĆ , BO TA PANI MA TENDENCJĘ BŁĄDZENIA ---ZNOWU ZAPŁĄCZĄ JEJ SIĘ NOGI NA CZERWONYM DYWANIE I CO WTEDY ?????

  • Olka - niezalogowany 2019-05-09 17:07:31

    Zawsze ja i moja rodzina staniemy murem za Panią!

  • gość 2019-05-15 16:20:36

    W dniu 14.05.2019 r .- N posiedzeniu Komisji do spraw wyłudzeń wat , Pani Kopacz , pokazała całą siebie ---swoją wiarygodność , prawdomówność , kompetencję i fachowość . Krótko mówiąc , zagrała z przedstawicielami komisji w tzw POMIDORA ---cały czas na konkretne pytania , odpowiadała ---KOORDYNATOR < KOORDYNATOR < KOORDYNATOR ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, zupełnie się zacięła . Cała ona ----nic ująć , nic dodać ----I TAKI KTOŚ CHCIAŁBY REPREZENTOWAC POLSKE W PE ???? ---KPINA , CZY CO ???????????????????

  • gość 2019-05-17 21:37:34

    niech zabiera ze sobą krętaczy i popleczników z Kalisza. Nie wierzę tej babie przypomina mi żm#ję , podstępną i kłamliwą , a do tego z zanikiem pamięci . Co złego to pewnie nie ona jak zwykle.

  • Fred - niezalogowany 2019-05-17 22:29:26

    Dzięki pani ewie takie miasta jak Kalisz zostaly najbardziej wydymane przez rząd PoPsl wszystko poszlo na najwieksze aglomeracje czyli cala kasa poszla na poznan a teraz ma czelnosc szukac poparcia