:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Janusz Pęcherz jako kandydat PO do Senatu nadal niepewny

Polityka, Janusz Pęcherz kandydat Senatu nadal niepewny - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 13/08/2019 08:31

Choć do wyborów jeszcze prawie dwa miesiące, niemal każdy dzień przynosi nowe pogłoski na temat rzeczywistych czy domniemanych kandydatów do Sejmu i Senatu. Kolejna dotyczy Janusza Pęcherza

O możliwej kandydaturze byłego prezydenta Kalisza, a obecnie przewodniczącego Rady Miasta z listy PO (Koalicji Obywatelskiej) pisaliśmy w ub. tygodniu. Działacze Platformy nie potwierdzali, ale też nie zaprzeczali tej informacji. W poniedziałek 12 sierpnia dotarła do nas kolejna – że sprawa jest już przesądzona i J. Pęcherz zdecydował się kandydować z poparciem PO. - Nic na ten temat nie powiem, bo ani się nie zdecydowałem, ani nie ma żadnych decyzjipowiedział nam tego samego dnia. Spytany, czy wyklucza swoje kandydowanie w najbliższych wyborach, odpowiedział: - Nie wykluczam. Jestem samorządowcem. Gdybym szedł z jakiejś grupy samorządowej, to może bym się zdecydował. Ale na dzień dzisiejszy nie ma w tej sprawie żadnych ustaleńdodał. My ze swej strony dodajmy, że właśnie PO jest tym ugrupowaniem, które prowadzi rozmowy ze znanymi samorządowcami w sprawie ich możliwych kandydatur. Przyznają to nawet sami członkowie Platformy. Nazwisko kaliskiego kandydata tego ugrupowania do Senatu powinniśmy oficjalnie poznać jeszcze w tym miesiącu. (kord)

zdj. youtube

Reklama

Janusz Pęcherz jako kandydat PO do Senatu nadal niepewny komentarze opinie

  • gość 2019-08-13 16:59:39

    no , patrzcie , patrzcie --jak to się rozpycha . Jaki już stary , taki cwany --niczym Miller .

  • gość 2019-08-14 09:10:09

    do powyzej\nsa jeszcze starsi : Panowie : Kaczynski, Terlecki, Szyszko , Macierewicz , Pani Borys-Szopa i inni, a tak walczyli o \nmozliwosc przejscia na emeryture w wieku 60 lat, ale po co, jak mozna kasowac 2 razy.\nJezeli bylo to takie wazne, obnizyc wiek emerytalny, to niech teraz delektuja sie wolnym czasem, zajma wnukami, zbieraja grzyby, lowia ryby, rozijaja swoje hobby a mlodszym zostawia wolne miejsca pracy, zeby nie musieli emigrowac.

  • gość 2019-08-14 16:57:25

    do powyżej ---a ty byś chętnie wskoczył co ??? tylko co ty byś robił ??? w całej Polsce widać tych młodych , maszerujących w CYRKU OBWOŻNYM ---ŻENADA I WSTYD --- dziś już jest tak w Polsce , że jeśli ktoś chce uczciwie pracować , to zarobi i nie musi się płaszczyć u Szwabów ----bo nawet , gdybym nie miał co jeść , to do SZWABÓW bym nie poszedł --TRZEBA BYC POLAKIEM I UMIEĆ NIM BYĆ . ANO, ZA KOMUNY --RESORTOWE DZIECI BYŁY USTAWIANE NA STOŁECZKACH BEZ PROBLEMU . CO BARDZIEJ ZAPOBIEGLIWY TATUŚ , TO SWOJEMU ZAŁATWIAŁ ---I TAK JEST DO DZIS , W TAKICH GRAJDOŁACH JAK KALISZ Gdyby SLD_-KOMUNA i PEOCY --8 LAT , POLSKI NIE ZNISZCZYLI , NIE ROZKRADLI , --PRAWIE WSZYSTKICH ZAKŁADÓW PRACY , STOCZNI , KOPALNI --BRAK , A WINNY TEGO SPUSTOSZENIA SIEDZI BEZPIECZNIE W UNI I --PAN LEWANDOWSKI , A PAN ŚWIĘCICKI --KOMUCH Z PEO , MÓWI --ŻE ZA MAŁO ZAKŁADÓW SPRYWATYZOWALI , ALE JAK TYLKO DOJDĄ DO WŁADZY TO SPRYWATYZUJĄ RESZTE ---- to dziś byłoby jeszcze lepiej . ---ALE TRZEBA CHCIEĆ , ŻEBY W POLSCE BYLO Z ROKU NA ROK LEPIEJ ---A NIE TYLKO ZAGRANICA I PRZELICZANIA MAMONY NA ZŁOTÓWKI ----OBRZYDLIWE

  • gość 2019-08-14 19:17:31

    do powyzej\nJa nigdzie nie musze wskakiwac i nie mam do czynienia z zadna partia.\nA co do resortowych dzieci, to zastanow sie dobrze kto dzisiaj zarzadza w spolkach skarbu panstwa i z jakiej partii pochodzi, stocznie sprzedano za czasow J.K., wiec jestes niedoinformowany.\na tak miedzy innymi wyglada ratowanie zakladow przez jedyna i sluszna partie :\nhttp://next.gazeta.pl/next/7,151003,25086124,trzy-lata-temu-rzad-pis-reanimowal-autosan-33-mln-strat-i.html#s=BoxOpImg2.\na to przeliczanie mamony to najlepiej wychodzi obecnie rzadzacym, bo ta Unia taka bee ale prawie wszyscy ,, cholewy darli,, zeby sie tam dostac , co niektorzy wynosili nawet flagi, ale mamona juz im nie smierdziala, to tak co do pracy za granica ...\n

  • gość 2019-08-15 12:24:39

    Po to już było i się nie sprawdziło,dość kłamstewek pokomuchów !!!!!!!!!!!!!1

  • gość 2019-08-15 13:53:05

    precz PISSLamem i pedofilami !!!

  • gość 2019-08-17 18:10:25

    jeśli poszli do Unii , to SWOJE , ZAGRABOINE W CZASIE WOJNY I DO DZIS NIE ODDANE , TO TERAZ NIECH SZWABY PŁACĄ , KWICZĄ I PŁACĄ . TO TY SIE MYLISZ ---BO --- TO PAN BALCEROWICZ ZNISZCZYŁ DOSZCZĘTNIE POLSKĘ , RAZEM Z PANEM LEWANDOWSKIM ---ROZDALI JĄ TZW SZEMRANYM , PRAWIE ZA DARMO ---A KIM BYŁ PAN KULCZYK -DAWNIEJ ??? I KTO TU JEST NIEDOINFORMOWANY . JUZ WAS BYŁO DOŚĆ LAT , DOŚĆ KRZYWDY PROSTYCH LUDZI , A TERAZ TO ----LANCE DO BOJE , SZABLE W DŁOŃ ---BOLSZEWIKA , GOŃ , GOŃ , GOŃ ----WON !!!!!!!!!!!!!!11

Dodajesz jako: |