:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Janusz Pęcherz żegna się z kaliskim samorządem

Rada miasta, Janusz Pęcherz żegna kaliskim samorządem - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal zyciekalisza.pl 24/10/2019 14:53

XV sesja Rady Miasta Kalisza rozpoczęła się od złożenia przez prezydenta Krystiana Kinastowskiego gratulacji nowo wybranym parlamentarzystom

Prezydent Krystian Kinastowski podziękował za dotychczasową współpracę poseł Karolinie Pawliczak, byłej wiceprzewodniczącej Rady, nieobecnej dzisiaj z powodu odbywania szkolenia dla posłów w Sejmie RP oraz byłemu przewodniczącemu Rady Miasta senatorowi Januszowi Pęcherzowi. Jednocześnie włodarz Kalisza zaprosił parlamentarzystów do dalszego działania na rzecz naszego miasta.

Obradom Rady toczącym się w okrojonym składzie przewodniczył dzisiaj wiceprzewodniczący Tadeusz Skarżyński  z klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Radnych, których mandaty wygasają w Radzie Miasta zastąpią: Karolinę Pawliczak - Łukasz Włodarek a Janusza Pęcherza – Grzegorz Chwiałkowski. Radni ci, po otrzymaniu stosownych zaświadczeń, będą mogli złożyć ślubowanie na kolejnej, listopadowej sesji Rady. Wtedy też odbędą się wybory nowego przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego kaliskiego samorządu.

dk

Fot. UM Kalisz

Reklama

Janusz Pęcherz żegna się z kaliskim samorządem komentarze opinie

  • gość 2019-10-24 17:02:19

    A CZY TEN PAN PĘCHERZ WIE NA PEWNO , ŻE SIE DOSTAŁ DO SENATU ? ---PRZECIEŻ TO JESZCZE NIE JEST PRZESĄDZONE I DO KOŃCA WIADOME I COS MI SIE WYDAJE , ŻE PO NOWYM PRZELICZENIU GŁOSÓW , WRÓCI Z NOSEM ZWIESZONYM NA KWINTĘ . ---ALE MU SIE PALI DO NOWEGO KORYTA --JEMU ZAWSZE BYŁO MAŁO , JAKI STARY , TAKI ŁAKOMY .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-24 19:01:37

    a pisior z duzej litery swoje.po wczoranszym wyroku sadu w sprawie kamienicy i komentazach pisiorow. widac gdzie macie prawo sprawiedliwosc i demokracje.obawiam sie zeby zamiast wymazonego budapesztu kaczynskiego,nie bylo bukaresztu cczalczesku albo kijowa janukowycza

  • gość 2019-10-25 18:21:35

    DO WPISU POWYŻEJ ---RADZĘ POSŁUCHAC DZIŚ 25.10.19 NA INFO TV ---DOKONCZENIA TAŚM , PANA NEUMANA ---TO WYJAŚNIA WSZYSTKO , CAŁĄ WIARYGODNOŚĆ ZDRAJCÓW , ZAPRZAŃCÓW , OKROPNYCH PUSTAKÓW --- NIC UJAĆ , NIC DODAĆ --- SAMA I CZYSTA PRAWDA O PRZENICOWANYCH KOMUCHACH NA PLATFORME OSZUSTÓW .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 19:04:14

    znaczy sie ze mozna nie uznawac wyroku sadu,wyniku wyborow,ze banasie sa nietykalni ,ze nie bylo afery z bratem ziobry o ktorej mowil stonoga,ze prezes nie robil biznesow z bagsikiem i dochnalem. o ktorych opowiadal lepper.bo sa tasmy?dlatego mozesz ublizac wszystkim ktorzy nie sa z pisu?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-25 20:48:31

    Sa tez inne tasmy o ktorych tvp info nie mowi co nie zmienia faktu ze sa.O komuchach bym milczal majac w swoich szeregach np Piotrowicza.nie mozna po prostu nie nienawidziec ludzi ktorzy maja inne poglady?trzeba na nich warczec i pluc?kto tu ma parcie na koryto?

  • gość 2019-10-26 18:00:34

    te komuchy , myślały , że koryto to im na wieki wieków ---dane ---A TAKI --GEST KOZAKIEWICZA . Teraz , nie powinni się nawet przyznawać do komuny . Tak się składa , że AFER za czasów GŁĘBOKIEJ KOMUNY --- było mnóstwo /// a afer za czasów przenicowanych komuchów w czasie NOCNEJ ZMIANY --- chcieli pokazać , że może być inna komuna ---TA LEPSZA ---jak mówił CZARZASTY ---wyście się z nami dogadali przy okrągłym stole --DOGADALI --- a cały naród polski naiwny --dał się nabrać . --- tak więc --AFER W CZASIE ZAMATACZONYCH I ZŁODZIEJSKICH RZĄDÓW PLATFORMY OSZUSTÓW ---BYŁO BEZ MAŁA ---STO --- O ILE NIE WIĘCEJ --- JAKBY MIELI TERAZ ODDAĆ POLAKOM , TO CO UKRADLI ---TO FRUWALIBY PO POLSCE Z GOŁYMI TYŁKAMI --ZŁODZIEJE . RADZĘ ODSTĄPIĆ OD PANA PIOTROWICZA --NIEJEST POSŁEM PIS --- TAKICH KOMUCHÓW W KO -I PO - , JEST OGROM ---- I HAŃBA JEST DLA POLSKIEJ SOLIDARNOSCI , ŻE PAN SCHETYNA WCIĄGNĄŁ DO UNI NACZELNYCH KOMUCHÓW --- MILLERA I CIMOSZEWICZA --WIDAĆ W NAGDODĘ -- I HAŃBA JEST , ŻE DZIS W POLSCE URZĄDZA SIĘ DZIEŃ URBANA ---O KTÓRYM MÓWIA , ŻE TO BYL POMYSŁODAWCA STANU WOJENNEGO, CZYLI GEBELSEM . LUDZIE SOLIDARNOSCI TRACILI ZDROWIE , SIŁY , A DZIŚ DO POLSKIEGO SEJMU IDĄ LUDZIE DAWNEJ KOMUNY ??? CZARZASTY , DYDUCH , ZANTBERG --KAWIOROWE DZIECKO BOGARTCH RODZIĆÓW --- ODCHYŁ TOTALNY --- TO JEST PRAWDZIWY WSTYD DLA POLSKI --- JAKI ONI MAJA POMYSŁ NA GOSPODARKE POLSKI , NA [POLSKĘ ?? --- PRZECIEZ ONI NIC INNEGO ---TYLKO O DU..IE MARYNY I MARIANKA --- ŚMIECH , PO PROSTU ŚMIECH . TAK , WIĘC , RADZE USIĄŚĆ CICHO I CIESZYĆ SIĘ , ŻE WAM WSZYSTKIEGO NIE ODEBRALI , CO W RÓŻNY SPOSÓB ZDOBYLISCIE W KOMUNIE .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-26 19:38:42

    ?nie zaglebiam sie na tyle w polityke by slyszec o dniu urbana,moze i jakis czubek cos takiego wymyslil .Jak juz piszesz o aferach to nie zapomnij o firmie telegraf.(szkoda ze walesa nie powsadzal ich wszystkich,teraz sie mszcza)o srebrnej,o skokach,o gruntowej,nie przytaczasz nazwiska Wojciech Jasinski.ulaskawienia. goscia ktory nie byl jeszcze skazany itd.nie piszesz tez o aferach sld.czy samoobrony.a pan Pecherz bedzie senatorem chocby wam piana szla z pyskow.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-26 19:40:32

    ?nie zaglebiam sie na tyle w polityke by slyszec o dniu urbana,moze i jakis czubek cos takiego wymyslil .Jak juz piszesz o aferach to nie zapomnij o firmie telegraf.(szkoda ze walesa nie powsadzal ich wszystkich,teraz sie mszcza)o srebrnej,o skokach,o gruntowej,nie przytaczasz nazwiska Wojciech Jasinski.ulaskawienia. goscia ktory nie byl jeszcze skazany itd.nie piszesz tez o aferach sld.czy samoobrony.a pan Pecherz bedzie senatorem chocby wam piana szla z pyskow.

  • gość 2019-10-27 18:44:04

    Wszystkie pokomuchy kłamią i głośno krzyczą ,nadchodzi czas aby wiedzieli jak wyglądać powinna demokracja w uni europejskiej !!

  • gość 2019-10-28 17:17:54

    nie do końca wiadomo , czy ten nowo-przenicowany pan Pęcherz z KO , będzie senatorem i jak długo ??? bo wyroki ustanawia ten NAJWYŻSZY PAN DYREKTOR --- a zwarzywszy na wiek tego pan oraz parcie na młode ……, to nigdy nic nie wiadomo . O Wałęsie , le[iej nie wspominać ---bo szkoda czcionki ----to po prostu ---PUSTAĆ --- jeśli wiesz kto to taki ?????

  • Gość - niezalogowany 2019-10-28 20:40:32

    Walesa byl pierwszym demokratycznie wybranym prezydentem po wojnie.pewnego dnia przylecieli do niego. Tusk z Pawlakiem i opowiedzieli o propozycji prezesow telegrafu (nocna zmiana)zgadnij ile mld wyprowadzono?(artysci biznesu)jesli wiesz co to znaczy