:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kalisz pięknieje dzięki takim inwestycjom

Miejski krajobraz, Kalisz pięknieje dzięki takim inwestycjom - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 19/08/2019 18:16

Czy to będzie przyszły "Mister Budownictwa"?

  U zbiegu ul. Podmiejskiej i Dobrzeckiej, między stacją benzynową Lotus  a Lidlem, niczym Wenus z morskiej piany wyłonił się bardzo ładny jednokondygnacyjny budynek usługowo-handlowy. Prywatny  inwestor zaplanował  tam wiele lokali użytkowych. M.in będzie sklep z firanami, sklep z zabawkami, męski boutiqe, fryzjer i  inne. Zaprojektowano tam również kawiarnię i restaurację. Co istotne wokół wykonano  80 miejsc parkingowych.

 Przewidziano również stacje ładowania samochodów elektrycznych, a na całym dachu fotowoltaikę o mocy aż 80 kW. Całość zaprojektowana przez pracownię architektoniczną Podonowskich, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Elewację  na przykład ułożono z trwałej i eleganckiej cegły klinkierowej. Obiekt ma być ukończony w ciągu najbliższych dwóch tygodni, po czym nastąpią urzędowe odbiory i etap wyposażania wnętrz.

A.W.

Reklama

Kalisz pięknieje dzięki takim inwestycjom komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-19 19:16:15

    Ten artykul to zart???

  • gość 2019-08-19 22:33:57

    Treść komentarza...

  • gość 2019-08-19 22:35:54

    Treść komentarza...

  • Max - niezalogowany 2019-08-20 07:31:16

    Żenada, to ma być artykuł :) niezła reklama Ktoś za to coś.....

  • gość 2019-08-20 08:56:57

    Dlaczego nie jest napisane, że to artykuł sponsorowany?
    Ta budowa to żenada.. zwykły barak szpecący miasto. Klinkier jak z początku lat 90 na prowincji. Mister Budownictwa? hahahahah nawet dla Żelazkowa to wstyd taka stodoła więc niech redakcja nie robi sobie żartów.

  • gość 2019-08-20 08:58:55

    Jak tam przejeżdżałem to myślałem, że będzie to okręgowa stacja kontroli pojazdów.

  • Jj - niezalogowany 2019-08-20 09:00:00

    Tylko brakuje opisu z czasów komuny typu: a kaliskie kobiety będą miały wreszcie salon fryzjerski a dzieci możliwość zakupu wymarzonej zabawki.ha ha

  • Jj - niezalogowany 2019-08-20 09:00:52

    Tylko brakuje opisu z czasów komuny typu: a kaliskie kobiety będą miały wreszcie salon fryzjerski a dzieci możliwość zakupu wymarzonej zabawki.ha ha

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 10:06:29

    Taka to piękna perełka, że nawet sam architekt nie umieścił jej w portfolio na swojej stronie. Obrzydliwy kurnik. Nie powinno się dawać zgody na oszpecanie miasta czymś takim.

  • Przemo - niezalogowany 2019-08-20 10:07:31

    Ile mierny redaktor dostał za ten artykuł? Na poczatku powinna byc adnotacja za napisanie artykułu otrzymałem darowiznę w wysokosci ... Mam nadzieje ze nie bedzie chetnych na wynajem i szybko to zrównają z ziemia

  • Przemo - niezalogowany 2019-08-20 10:07:53

    Ile mierny redaktor dostał za ten artykuł? Na poczatku powinna byc adnotacja za napisanie artykułu otrzymałem darowiznę w wysokosci ... Mam nadzieje ze nie bedzie chetnych na wynajem i szybko to zrównają z ziemia

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 10:57:42

    A na otwarcie przyjedzie Kaja Godek ,Korwin i antyszczepionkowcy.. Halo! Tu Ziemia!

  • gość 2019-08-20 12:28:33

    Redakcjo sprawdźcie, czy ktoś tu powyżej czasem nie komentuje seryjnie z tego samego IP. Ciekawe co ładnego wybudował ten krytykant?

  • lekarz psychiat - niezalogowany 2019-08-20 14:54:53

    Szkoda że nie postawili pałacu w stylu Biedronki, Dino czy Polo Market a nie takiej stodoły. A tak na serio to dla mnie spoko !!! To bez wątpienia inwestycja inna niż te wszystkie blaszaki, na których jakoś krytyka tych wielbicieli blaszanej tandety się nigdy nie skupiła !!! A może opiszą co im się podoba i jakie mają wizje zamiast wszystko negować bez żadnych konkretnych argumentów.

  • gość 2019-08-20 15:06:21

    Kalisz pięknieje dzięki inwestycjom takim jak Calisia One z Hiltonem czy Gołębnik. To to jakaś tandetna, parterowa budowla, która pewnie nie ma najemców i stąd te artykuły. Kalinka też świeci pustkami. Lokale nie wynajęte, fontanna już zepsuta. Wszystko pada. Inwestor myśli, że jak tanim kosztem postawi takie klinkierowe coś to ktoś będzie tu kupował albo upiększy to miasto? Dobry żart. Niestety teraz konsumenci dyktują warunki. Daje dwa lata i ten obiekt będzie stał pusty. Oby potem szybko zrównany z ziemią. Reco na Dobrzecu też padło. Serio to się nie różni od bryły Lidla. A w ogóle to wygląda jak zakład pogrzebowy w połączeniu ze stacją benzynową.

  • gość 2019-08-21 11:58:40

    Super. Dawniej była tam cuchnąca glinianka i chwasty, teraz będzie porządek i życie

  • Arek - niezalogowany 2019-08-21 12:19:42

    Nie chce oceniać tej inwestycji,brzydka czy .Jest na uboczu,na wylotówce, daleko od domów. Nie będzie denerwować wielu ludzi.Mnie drażni ten koszmarek po hotelu Prosna.Do tej pory nie moge pojąć jak można było rozebrać ten piękny hotel i postawić na jego miejsce to blaszane pudło popularnego marketu. W ten sposób zniszczono nie tylko hotel ale estetykę całej okolicy.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 14:54:17

    Staja to LOTOS nie LOUTUs pismaku - proste słowo i nie umiesz przeczytać ?

  • gość 2019-08-21 15:39:30

    Fajny budynek. Przydało by się w Kaliszu dużo więcej podobnych inwestycji wypełniających zaniedbane od lat tereny.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 22:53:30