:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Konopie siewne - już jutro otwarte spotkanie

Zdrowie, Konopie siewne jutro otwarte spotkanie - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 06/08/2019 14:58

Jutro o godzinie 19.00 odbędzie się w Kaliszu otwarte spotkanie dla chętnych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat medycznej marihuany i jej produktów.

Wydarzenie będzie miało miejsce  na ulicy Alei Wolności 17a lok. 36.

W planie spotkania jest rozmowa na temat olei konopnych i produktów CBD. Poruszone będą również historie osób, które po stosowaniu olei konopnych wróciły do zdrowia.  

Wstęp bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Tomasz Różański.

M.F.

Reklama

Konopie siewne - już jutro otwarte spotkanie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 18:35:40

    Ładna ściema, najpierw artykuł sponsorowany o cudownym uzdrowieniu, a zaraz za tym zaproszenie na spotkanie firmy KANNAWAY, brawo brawo niezła strategia. Przez takich ludzi, słabe jakościowo produkty w wygórowanej cenie, wprowadzanie ludzi na spotkaniach w błąd co do stężenia produktu (zamiast 0,67% opowieści 67%) i takie posunięcia, psujecie dobre imię tej rośliny. Bardzo to nieuczciwe, zagrania na czyimś zdrowiu

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 18:44:27

    jeszcze raz podaję stronę do kalkulatora CBD, żeby nieświadome osoby mogły same sobie sprawdzić stężenie %, a nie wysłuchiwanie, niewyedukowanych oszustów http://polishemp.pl/kalkulator/,
    informacji na temat extraktów CBD jest mnóstwo w internecie, jest wiele polskich firm z dużo lepszymi produktami jakościowo i dużo tańszymi, z prawdziwym spectrum działania czyli full spectrum, a nie izolatem CBD bez THC na nośniku MCT zabarwionym trochę olejem konopnym by uzyskać złotawy kolor (sprytnie nazwanym full spectrum działania). Zachęcam wyszukać informacji w internecie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 22:18:50

    Olej PURE GOLD zawiera 1000.mg CBD
    33 mg/na porcje /jak podaje się na lekach/
    Nikt nie podaje żadnych % bo to bzdura
    Doskonałe źródło CBD
    Wysoka zawartość kannabinoidów
    Naprawdę zainteresowanych odsyłam do badań naukowych produktu "www.echoconnection.org" zakładka EDUKACJA, w Polsce Dr. Irena. Wawer
    i opinii tych którzy stosowali

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 22:27:01

    Jesteśmy w Polsce bardzo dobrze wyedukowani i mamy bardzo dobrej jakości produkty i Firmy na miejscu.
    Nie pozwólmy się oszukiwać Amerykańskim Firmą

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 22:43:25

    - Olej PURE GOLD zawiera 1000.mg CBD - wyjaśnienie 1000mg w buteleczce 120ml, standardowe produkty rynkowe w profilaktyce mają 500mg w buteleczce 10ml lub np 1000mg w buteleczce 10ml
    33 mg/na porcje /jak podaje się na lekach/ - wyjaśnienie ekstrakt CBD to nie lek, a 33mg masz w łyżeczce a standardowe dobre produkty mają tyle samo w kropli, bo najlepszą drogą przyswajania wchłaniania jest zakropić pod język, ( inne : inhalacja w płuco lub czopek w odbyt ), aplikujesz co 6godzin i trzymasz pod językiem min 2min, łyżką możesz sobie aplikować olej na zimno tłoczonych nasion
    Nikt nie podaje żadnych % bo to bzdura - wyjaśnienie zależy od rynku, w europie używają mg lub %
    Doskonałe źródło CBD - wyjaśnienie doskonałe źródło izolatu CBD (kryształu) poza tym znikoma ilość innych kannabinoidów, i oczywiście 0% lub jak Ty uważasz 0 mg THC
    Wysoka zawartość kannabinoidów - wyjaśnienie kannabinoidu jednego CBD, pokaż prawdziwe badania lub możemy razem przebadać ten PURE GOLD żeby nie były że coś jest zprefabrykowane
    Naprawdę zainteresowanych odsyłam do badań naukowych produktu "www.echoconnection.org" zakładka EDUKACJA, w Polsce Dr. Irena. Wawer
    i opinii tych którzy stosowali - wyjaśnienie zainteresowanym jeśli chwalisz produkty CBD skieruj do innej firmy, jeśli chcesz komuś pomóc bezinteresownie, tu jest największa pomoc bezinnteresowana www.faktykonopne.pl , www.konopie.info.pl , www.weednews.pl , medycznamarihuana.pl tutaj ludzie pracują z tą roślinną z pasji

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 23:29:11

    a dlaczego nie wymieniasz takich nazwisk jak Dorota Gudaniec, Maciej Kowalski, Ewa Gryt, lek.med. Arkadiusz Uznański, dr Hubert Czerniak i inni sławni w tej branży w Polsce, którzy mogą coś na temat terapii opowiedzieć z życia wziętych, PRAWDZIWYCH, ludzi robiących to z pasją, od kilkudziesięciu lat. Poczytaj trochę historii, a jakbyś poczytał to byś wiedział że wczasach między wojennych my jako byliśmy mistrzami świata w uprawie konopi i w użytku leczniczym, wszyscy mogli się od nas uczyć, w latach 60 obszar uprawy w Polsce wynosił 30 tysięcy hektarów, a Ty będziesz nam amerykańskie produkty reklamował

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 23:29:38

    a dlaczego nie wymieniasz takich nazwisk jak Dorota Gudaniec, Maciej Kowalski, Ewa Gryt, lek.med. Arkadiusz Uznański, dr Hubert Czerniak i inni sławni w tej branży w Polsce, którzy mogą coś na temat terapii opowiedzieć z życia wziętych, PRAWDZIWYCH, ludzi robiących to z pasją, od kilkudziesięciu lat. Poczytaj trochę historii, a jakbyś poczytał to byś wiedział że wczasach między wojennych my jako byliśmy mistrzami świata w uprawie konopi i w użytku leczniczym, wszyscy mogli się od nas uczyć, w latach 60 obszar uprawy w Polsce wynosił 30 tysięcy hektarów, a Ty będziesz nam amerykańskie produkty reklamował

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 07:28:05

    Kannaway ? ,,Smiech na sali'' , kolor sam mowi za siebie , jasny czyli oczyszczany , żadnych efektow , sam zastanawialem sie czy ludzie piszacy o rezultatach nie klamia . Nigdy wiecej amerykanskich firm, juz sie wyleczylem, wole inne tylko nie z usa. Tylko żeruja ceną na europejczykach . Olej z łodygi ? - piszą że full spektrum . Omamaiają ludzi . Czytalem wcześniej że to IZOLAT - może być z kryształków, co jeszcze bardziej zaniża wartość tego produktu. Niech uciekaja do usa i tam sprzedają ten GOLD.

  • gość 2019-08-07 11:03:12

    Tutaj chodzi o to, że to temu Panu to pomogło i to jest najważniejsze, że w końcu ma dobre wyniki. Jeśli szukał przez ileś czasu czegoś co mu pomoże to znaczy, że ma wiedzę na ten temat. Ale rozumiem, że hejterzy zawsze będą

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 12:35:15

    czy widzicie rozniece miedzy cena 640 zł a 320 zl
    Ja tak stosowalem oleje tego pana z USA za 640 zł , przez 1 rok . Poznalem InnuBio (przez przypadek) cena 320 zł . a jesli rezultaty mamy (choc w to nie wierze) nawet takie same - to po co PRZEPŁACAĆ ???? Bez sensu . Niech kazdy wybierze to chce . Ja wole InnuBio, skad brać taką kase , jesli nawet osiagamy takie same wyniki - rezulataty ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 12:36:14

    czy widzicie rozniece miedzy cena 640 zł a 320 zl
    Ja tak stosowalem oleje tego pana z USA za 640 zł , przez 1 rok . Poznalem InnuBio (przez przypadek) cena 320 zł . a jesli rezultaty mamy (choc w to nie wierze) nawet takie same - to po co PRZEPŁACAĆ ???? Bez sensu . Niech kazdy wybierze to chce . Ja wole InnuBio, skad brać taką kase , jesli nawet osiagamy takie same wyniki - rezulataty ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 12:50:59

    olejek z kanaway nie pomogl mi,,,,po roku odstawialam przez przypadek poznałam Innubio i zazywam olejki z Innubio i zaraz odczułam poprawe..niesamowitą..tocznia uśpiłam jest remisja...tarczycę unormowałam,nerwice wyleczyłam,ciśnienie mi sie unormowało..i polecam każdemu olejki CBD z firmy Innubio...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 12:57:06

    olejek z kanaway nie pomogl mi,,,,po roku odstawialam przez przypadek poznałam Innubio i zazywam olejki z Innubio i zaraz odczułam poprawe..niesamowitą..tocznia uśpiłam jest remisja...tarczycę unormowałam,nerwice wyleczyłam,ciśnienie mi sie unormowało..i polecam każdemu olejki CBD z firmy Innubio...I co najwazniejsze w kannaway placilam za olejek 640zl..a w Innubio 320...jestes szczęsliwa ze jestem w Innubio na mnie z Innubio olejek bardzo dobrze działa czuję sie świetnie:)

Dodajesz jako: |