:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Marsz równości zatwierdzony

NGO, Marsz równości zatwierdzony - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 18/09/2019 13:24

18 września br. organizatorzy kaliskiego marszu równości oficjalnie potwierdzili, że odbędzie się on w najbliższą niedzielę

- Nikomu nie udało się nas zablokować. Idziemy – powiedzieli podczas konferencji prasowej zorganizowanej w samo południe przed budynkiem ratusza. Nawiązali w ten sposób do licznych propozycji kontrmarszów zgłoszonych w kaliskim Ratusza. Marsz równości rozpocznie się 22 września o g. 15 na Plantach koło przystanku turystycznego. Później uczestnicy przejdą koło Galerii Tęcza, następnie ul. 3 Maja, pl. Kilińskiego i Zamkową do Głównego Rynku, stamtąd Śródmiejską do Rogatki, a dalej Nowym Światem do pomnika Marii Konopnickiej, gdzie marsz się zakończy. Organizatorzy spodziewają się, że weźmie w nim udział nawet kilkaset osób, nie tylko z Kalisza, bo również z Warszawy, Konina, Szczecina czy Poznania. Jak podkreślają, dotyczy to nie tylko przedstawicieli LGBT, ale wszystkich, którzy czują się z jakichś powodów dyskryminowani. (kord)

Reklama

Marsz równości zatwierdzony komentarze opinie

  • gość 2019-09-18 13:50:14

    KALISZANIE W WIĘKSZOSCI NIE WYRAZILI NA TEN CYRK ZGODY . CO TA KALISKA WŁADZA WYCZYNIA . ZNOWU ZOSTANIE ZWIEZIONY CYRK OBWOŻNY DO NASZEGO KALISZA . CZEGO ONI OCZEKUJĄ ??? TO SĄ LUDZIE , KTORZY SAMI SOBIE UBLIŻAJĄ , SAMI SIEBIE PONIŻAJA . PRZECIEŻ OD WIEKÓW SA W SPOŁECZNOŚCI LUDZIE ODMIENNI SEKSUALNIE I NIKOMU TO NIE PRZESZKADZA. TERAZ UPRAWIAJA Z TEGO CYRK ---ONI SIĘ TYM CHWALĄ ???? ROBIĄ Z SIEBIE BŁAZNÓW . ZA TYM LGBT ---STOI SOROS ZE SWYMI UBŁOCONYMI ŁAPAMI . WIKTACY , MAWIAŁ ---SZARA MASA KARALU....W , WYLEGNIE NA ULICE --WSZYSTKO PRZEWIDZIAŁ . ALE ---W POLSCE TO NIE PRZEJDZIE , NIE DOCZEKANIE WASZE ---CZY WY NIE MACIE INNEGO ZAJĘCIA ???? SAMYM SEKSEM CZŁOWIEK NIE ŻYJE , SĄ TAKŻE INNE BARDZO WAZNE WARTOSCI . KALISZANIE ---ALEP DO WAS ---ZOSTAWCIE IM PUSTE ULICE --NIE BĘDZIE MIAŁ KTO NA NICH PATRZEĆ . TO DOPIERO BĘDZIE DLA NICH KARA .

  • gość 2019-09-18 14:04:46

    smutne, że Kalisz dołączy do miast skażonych nienormalnością.

  • gość 2019-09-18 14:43:09

    Jak maszeruje ulicami i blokuje ulice sekta katolicka ze swoimi posągami to jest dobrze jak inni chcą maszerować to im się nie podoba !!! KONSTYTUCJA to gwarantuje a ,że pis ją łamie to w słusznym czasie za to odpowie !!!!

  • Ania - niezalogowany 2019-09-18 14:53:47

    Do komentarza z 2019-09-18 14:43:09. Jeśli jesteś takie odważny,jeśli uważasz ,że PiS łamie konstytucje i jesteś władny ukarać tą partię to może podaj swoje dane,swój adres i telefon ,a nie kryj się ze swoimi poglądami za zasłoną anonimowości.

  • gość 2019-09-18 14:55:59

    Różne kultury stworzone przez człowieka na przestrzeni wieków łączy oparcie rozwoju społeczeństw na rodzinie rozumianej jako związek kobiety i mężczyzny, która jako jedyna stanowi stabilne i komplementarne miejsce zapewniające prawidłowe kształtowanie przyszłych pokoleń, a więc przyszłości każdego społeczeństwa.
    Wychowanie bowiem to przekazywanie nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim wzorców postępowania, w szczególności dotyczących intymności, które powinno być dokonywane w superbezpiecznych dla dziecięcej wrażliwości warunkach. Neokomuniści wyciągnęli wnioski z porażki sowieckiego komunizmu, który przegrał przecież nie z Lechem Wałęsą, ale właśnie z rodziną będącą także naturalnym skarbcem wartości patriotycznych i kulturowych. W rezultacie kreacja ich wymarzonego „społeczeństwa otwartego” musi być poprzedzona anihilacją społeczeństwa normalnego.

  • gość 2019-09-18 15:06:23

    I bardzo dobrze... gorsze są te marsze hipokrytów, zagorzałych katolików co to sieją nienawiścią do każdego. Sukienkowa czarna mafia co tydzien blokuje to miasto, Rydzyk raz w miesiacu, wiec wole tęczowy Kalisz niż to zakłamanie. Brawo!

  • Wiesiek - niezalogowany 2019-09-18 16:15:02

    Referendum nie było więc trudno powiedzieć kto za a kto przeciw. Aniu! Nawołujesz kogoś do podania swoich danych to może zacznij od siebie. Nie jestem LGBT ale widzę, że Oni są prześladowani. Pójdę jako osoba drugiego sortu bo niewierzący.

  • gość 2019-09-18 16:35:14

    Nic dziwnego, że walczą o swoje prawa skoro w ogóle ich nie mają, a płacą podatki, żyją, pracują.. POPIERAM w pełni. Lepsze to niż ta kościółkowa hipokryzja.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-18 17:12:35

  • gość 2019-09-18 17:29:40

    @Ania
    tutaj masz przyklady lamania Konstytucji, o ktorej pisal ktos powyzej, wiec sobie poczytaj :
    https://www.newsweek.pl/13-artykulow-konstytucji-ktore-zlamali-pis-i-andrzej-duda/m3l6823

  • gość 2019-09-18 17:40:09

    Lepszy taki kolorowy marsz niż te czarne marsze pasibrzuchów w kieckach

  • gość 2019-09-18 22:11:19

    takie marsze powinny być zakazane. sieją zgorszenie. Prezydent powinien starać sie nie dopuścić do parady homoterrorystów, a on pozwala na takie wydarzenia obrażające katolików (czyli jakieś 90% mieszkańców Kalisza).

  • gość 2019-09-18 22:12:06

    takie marsze powinny być zakazane. sieją zgorszenie. Prezydent powinien starać sie nie dopuścić do parady homoterrorystów, a on pozwala na takie wydarzenia obrażające katolików (czyli jakieś 90% mieszkańców Kalisza). STOP SODOMII NA ULICACH MIASTA

  • gość -2 - niezalogowany 2019-09-18 22:38:42

    Uzbierane 9 tys podpisów przeciwnych marszowi stanowi około 9% ludności Kalisza. Nie stanowi to wiekszości mieszkańców miasta Szanowny Gościu z 13:50:14. Należało chodzić na matematykę w klasie 4 SP na tym poziomie się to oblicza

  • gość -2 - niezalogowany 2019-09-18 22:40:06

    Uzbierane 9 tys podpisów przeciwnych marszowi stanowi około 9% ludności Kalisza. Nie stanowi to wiekszości mieszkańców miasta Szanowny Gościu z 13:50:14. Należało chodzić na matematykę w klasie 4 SP na tym poziomie się to oblicza

  • Arek - niezalogowany 2019-09-19 16:55:07

    Mam 52 lata ,jestem gayem i uważam,że ludziom ,którzy organizują te marsze wcale nie chodzi ani o równość,ani szacunek dla osób homo.Ja jeszcze pamiętam akcje Hiacynt organizowaną w czasach późnego PRLu przeciwko osobą homoseksualnym,która długie lata zatruła zaufanie do policji czy organów państwa.Lewica nigdy nie przeprosiła ludzi LGBT za ich stosunek do nas w czasach PRLu.I wydaje mi się,że oni nami dalej gardzą. Organizują takie cyrki by dostać się do sejmu albo otrzymać jakieś granty z zachodu.Realnie mają w d... sprawę ludzi kochających inaczej.

  • gość 2019-09-19 17:34:16

    DO WPISU PANA --ARKA ---SZACUN --POPIERAM PANA MYŚLENIE . W KALISZU I INNYCH MIASTACH MASZERUJE CZYSTA --BOLSZEWIA --- LUZAKI , KTÓRZY TAK WŁASNIE CHCĄ ŻYĆ --NICZYM NIE OGRANICZANI , W KAGAŃCACH I STRINGACH NA ULICACH MIAST . TYMI MARSZOWYMI CYRKAMI --ONI GWAŁCĄ NIE TYLKO NASZE I NASZYCH DZIECI OCZY , ALE TAKŻE I USZY . MAMY ICH DOŚĆ . TO KALISKIE WŁADZE NAS OSZUKUJĄ I POZWALAJĄ NA TAKI ULICZNY CYRK . TERAZ DOPIERO WIDAĆ , JAK BARDZO ŻLE GŁOSOWALIŚMY ----POMYŁAKA TOTALNA , A TERAZ TRZEBA BĘDZIE JAKOS WYTRZYMAĆ .

  • pozdrawiam - niezalogowany 2019-09-22 19:47:21

    Kto za to zapłaci stanowczo zglaszam sprawe do prokuratory o marnotrawienie publicznych pieniędzy na ochorne 100 osób Panie Kinastowski Tlumacz sie Pan teraz

Dodajesz jako: |