:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowe/stare twarze w spółkach miasta

Administracja , Nowe/stare twarze spółkach miasta - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 09/01/2019 12:20

Po reorganizacji i zmianach kadrowych dokonanych w kilku wydziałach kaliskiego ratusza przychodzi czas na spółki komunalne i jednostki organizacyjne miasta.

Nowa władza – nowi ludzie. Ta zasada obowiązuje od zawsze. Więc i tym razem w Kaliszu z pewnością nie będzie inaczej. Na razie nieoficjalnie mówi się o sporych zmianach w spółkach komunalnych. Tam mają zmienić  się składy rad nadzorczych oraz szefowie zarządów. Najwięcej emocji i rozmaitych domniemywań dotyczy takich spółek jak PWiK, KLA czy Aquapark.
W kontekście spodziewanych zmian pojawiają się nazwiska osób związanych z Samorządnym Kaliszem – stowarzyszeniem stanowiącym naturalne zaplecze obecnego prezydenta Krystiana Kinastowskiego. Wśród potencjalnych kandydatów do zasiadania w organach kontrolnych i zarządczych spółek  pojawia się nazwisko Daniela Sztandery, byłego wiceprezydenta miasta.

Więcej w Życiu Kalisza

Reklama

Nowe/stare twarze w spółkach miasta komentarze opinie

  • kola - niezalogowany 2019-01-11 20:36:39

    A komu potrzebna jest rada nadzorcza , jedynie do kolesiostwa i lupania kasy, bez wkladu wlasnego finansowego , , wtedy nikt za nic nie odpowiada, a to wina rady , a to dyrektora , a na końcu pracownika

  • taki se - niezalogowany 2019-01-11 16:01:45

    To jakiś żart? Przecież są chyba jakieś granice.

  • k2 - niezalogowany 2019-01-11 15:22:31

    Suweren jest naiwny jak dziecko.

  • win - niezalogowany 2019-01-10 19:46:41

    Ten pan jest skompromitowany co w Kaliszu nie ma młodych wykształconych ludzi a nie stara ekipa Pęcherz z Sztandera Bieniecki Gałka dość takiej ekipy.

  • koćka - niezalogowany 2019-01-10 17:05:20

    PANIE SZTANDERA --POWINIEN PAN WIEDZIEC ŻE , NIE WCHODZI SIE DRUGI RAZ DO TEJ SAMEJ WODY --BO MOZNA SIE W NIEJ UTOPIĆ !!!!!!!! HALO !! CZY PAN SŁYSZY !!!! TO TAKŻE PRZESTROGA I OSTRZEZENIE PRZED TYM PANEM DLA PANA PREZYDENTA KINASTOWSKIEGO . TEN PAN SZTANDERA , NIE DO KOŃCA JEST PEWNY .

  • ala - niezalogowany 2019-01-10 16:04:52

    szkoda słów a miało być tak dobrze

  • Kaliszanka - niezalogowany 2019-01-10 14:20:31

    Pan Sztandera to emeryt, spółki miejskie miały być dla wykształconych, młodych Kaliszan. Jak ma za niską emeryturę załatwcie mu robotę na bramie w GS Śliwniki. Tam się spełni

  • kaliszanka - niezalogowany 2019-01-10 10:41:05

    Mam nadzieję, że Pan Kinastowski sam będzie potrafił ocenić pracę i fachowość obecnych szefów spółek i kondycję każdej spółki. Bez sugestii cz nacisku Pana Sztandery, chętnego na obsadzenie tych stanowisk swoimi ludźmi.Żenujące!!!

  • Obserwar - niezalogowany 2019-01-10 08:49:56

    Pęcherz popłyną przez sztandere a ten nadal niezatapialny....

  • win - niezalogowany 2019-01-09 18:32:48

    co niema w tym miejscie młodych zdolnych kompetentnych a nie stare zdarte taborety dyrektorskie

  • mm - niezalogowany 2019-01-09 16:07:25

    straszne to jest. czas na młodych tak mówił w kampanii kinastowski a tu proszę pan sztandera

  • EWA - niezalogowany 2019-01-09 14:31:44

    no proszę niezatapialny p DAniel tego nam potrzeba//

  • doda2 - niezalogowany 2019-01-09 13:39:26

    a mówiło się,że Sztandera zrezygnował z bycia urzędnikiem państwowym,po wyborach już to jest nieaktualne.perspektywa dobrych zarobków+fantastyczna atmosfera wśród swoich daje poczucie wręcz obowiązku podjęcia takiej funkcji,za zasługi i nie tylko taka posada się Panu D.Sz.po prostu należy!!

Dodajesz jako: |