:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Regionalna konwencja PiS w Kaliszu z udziałem Jarosława Kaczyńskiego

Polityka, Regionalna konwencja Kaliszu udziałem Jarosława Kaczyńskiego - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 03/10/2019 12:51

Dziś, 3 października, w Kaliszu odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Gościem specjalnym będzie prezes partii Jarosław Kaczyński

Swój udział w konwencji zapowiedziało ok. 600 osób – parlamentarzystów, samorządowców oraz sympatyków partii rządzącej. Spotkanie odbędzie się o g. 16 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Wojciechowskiego. (pp)

Reklama

Regionalna konwencja PiS w Kaliszu z udziałem Jarosława Kaczyńskiego komentarze opinie

  • gość 2019-10-03 17:36:26

    JAKI ZASZCZYT DLA KALISZA --- SZKODA , ŻE NIE WIEDZIAŁAM O TEJ WIZYCIE PANA J. KACZYŃSKIEGO ---Z PRZYJEMNOŚCIA POSZŁABYM I POSŁUCHAŁA ---- BYŁBY TO DLA MNIE RELAKS --- DOPRAWDY JEST KOGO SŁUCHAĆ --- TO PRAWDZIWY POLITYK , NAJLEPSZY , TO TAKI , KTÓRY Z KARTKI NIE CZYTA !!!!!!!!!!!!!!!!! I Z NASZĄ POMOCĄ , WYPROWADZI POLSKĘ NA LEPSZE TORY , NAPRAWI WSZYSTKO , ZNÓW POLSKA BĘDZIE WIELKA . WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA PANA PANIE J. KACZYNSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-10-03 19:23:11

    Do komentarza powyżej !!!!!! Chyba ci mózg się całkowicie się odkleił ,że takie brednie piszesz co taki stary bez rodziny tylko z kotem może wiedzieć !!!Wprowadził Polskę w ruinę łamiąc KONSTYTUCJE !!!Kobieto zastanów się co za brednie wypisujesz !!!!!

  • gość 2019-10-03 19:24:34

    Chociaż by mu te jego przydupasy wyrwali tą sierść z nosa !

  • gość 2019-10-03 19:26:40

    Kobieta chwaląca kaczora kociarza to napewno z tych moherów ,zajeli by się lepiej pedofilami w kościele katolickim !

  • gość 2019-10-03 19:27:06

    Chociaż by mu te jego przydupasy wyrwali tą sierść z nosa !

  • gość 2019-10-03 19:27:33

    Do komentarza powyżej !!!!!! Chyba ci mózg się całkowicie się odkleił ,że takie brednie piszesz co taki stary bez rodziny tylko z kotem może wiedzieć !!!Wprowadził Polskę w ruinę łamiąc KONSTYTUCJE !!!Kobieto zastanów się co za brednie wypisujesz !!!!!

  • gość 2019-10-03 19:34:41

    Trzeba było widzieć te autokary co przywiozły ,,mohery,,aby wuc miał publike

  • Gość - niezalogowany 2019-10-03 20:31:21

    Kulawy deeeloper przyjechal w tajemnicy przed kaluszanami!! Czego się obawiał zebysktazy prawdę??

  • mmb - niezalogowany 2019-10-03 21:42:01

    Większość komentatorów (gości)krytykujących to widać, zmanipulowane pozostałości UB POSTKOMUNy PLATWuSÓW i lewaków opłacanych przez fundacje obce ,jeśli to piszą od siebie to wielka szkoda widać że Bug zabrał im rozum i się kompromitują na całego!! Panu Kaczyńskiemu nie dorośliście dorośliście nawet do zelówek ,wiedzą ani intelektem !!!!! szkodzące Polsce szkodniki z po. !

  • gość 2019-10-03 23:01:46

    Zgadzam się z powyższym komentarzem mmb. Emerytury im zmniejszono więc tak brzydko piszą.

  • gość 2019-10-04 11:13:37

    PISSLamisci tylko pytafia obrazac innych !!! wasz koniec jest bliski !!!

  • gość 2019-10-04 16:09:36

    Jaki jest Kalisz każdy widzi.Polsko obudż się!

  • gość 2019-10-04 17:46:37

    Ta pani pisząc podziękowania dla pana J. Kaczyńskiego , nikogo z was nie obrażała ---za to wy cały czas lżycie zwolenników PIS , a potem głosicie ---precz z nienawiścią ----to dopiero zakłamanie , a jaka bezczelność . A co ma kot do mądrości człowieka , do jego uczciwości , do potrzeby bycia Polakiem i patriotą ??? a co maja włosy w nosie , do tego o czym ten człowiek mówi ??? przecież wszyscy mamy włosy i nie tylko w nosie ---człowieku , o jakich bredniach ty piszesz , co za mały nijaki z ciebie człeczyna ---bez zasad . Jeśli chcesz wiedzieć kto zniszczył Polskę ---to zaraz ci wykładu udzielę ---- 8 lat Platformy Oszustów ---- rozdany za bezcen Niemcom i zachodowi dorobek ludzi pracy --- fabryki ,( w Kaliszu wszystkie ) zakłady pracy , cukrownie , gorzelnie , stocznie , kopalnie --miały być wyłączone dla Niemców , Polski LOT , wreszcie GDAŃSK ---prawie w szwabskich rękach ---okradli Polaków w AMBER GOLD , okradli z OFFE , podwyższyli wiek emerytalny , zabrali zasiłek pogrzebowy , waloryzacja rent i emerytur ---5 do 7 zł raz na rok i cały czas Rostowski ----piniendzy nie ma i nie będzie --- WAS CZAS KOMUCHY I POST-KOMYCHY JUZ SIE KOŃCZY , JUZ NIEDŁUGO ŁAPCIUCHY PODYCHACIE SOBIE --- MARZY WAM SIE DAWNE KORYTO , CO ??? NIE DOCZEKANIE WASZE --- TO DOPIERO BEZMÓZGOWIA --- CHCIELIBY , ŻEBY MIELI JAK DAWNIEJ IM SIE WIODŁO NA KOSZT POLSKIEGO ROBOTNIKA --- KOMUSZY PARSZYWE -- MOHEROWE BERETY WAM PRZESZKADZAJĄ ---TO CHODZ W KAPELUSZU , JEŚLI SŁOIKU MYŚLISZ , ŻE UKRYJESZ POD NIM SWOJĄ TEMPĄ FASADĘ . WON , Z POLSKI , JAK SIĘ NIEPODOBA , ALE NIE PLUJ NA WŁASNY KRAJ ---BO POWIEDZĄ O TOBIE , ŻEŚ ZDRAJCA I TAK TO JUŻ PRZY TOBIE ZOSTANIE .

  • gość 2019-10-05 13:53:04

    oj ta uczwiwosc 2 wieze i Srebrna, cicho sza !

  • gość 2019-10-05 17:37:38

    może i dwie wieże i Srebrna ---jak dotąd nie udowodniono , ALE NA PEWNO NIE MILIARDY ZRABOWANE POLAKOM Z OFFE , AMBER GOLD , I CAŁA POLSKA OKRADZIONA ---WYWOZILI NA KAJMANY ---BO BEZ PODATKU . I NADAL ZAPRZŃCY POLSKI --- DONOSICIELE --Z PLATFORMY OSZUSTÓW I PSL ---WYPASAJA SIE NA KOSZT POLSKIEGO PODATNIKA W SEJMIE . A POWINNO BYĆ TAK ---PRZEGRALISCIE WYBORY ---WYPASACIE SIE W SEJMIE ZA SWOJA MAMONĘ ---ANI POŁOWY Z NICH BY NIE BYŁO . M

  • gość 2019-10-05 19:34:14

    NIESTETY NA ZAWSZE POZOSTANIE W CIENIU WALESY!
    obejrzyj swoj wyciag z OFE i zobacz czy ci cos zginelo, co roku przysylaja wyciag !

  • gość 2019-10-06 17:41:19

    do wpisu powyżej --- NA PEWNO POZOSTANIE W CIENIU WAŁĘSY , BO MU NIKT JUZ NIE DORÓWNA W ILOSCI DONOSÓW NA POLAKÓW DO SB ---KOLEGÓW Z PRACY , NIKT NIE DORÓWNA W PODŁOŚCI I W ILOŚCI MIELENIA JĘZOREM BEZ ŁADU I SKŁADU ---NP. MÓWIŁ -- RÓBTA CO CHCETA ---- LUB PLUSY , A MOŻE MINUSY --- SAM NIE WIEDZIAŁ CO MÓWI . A GDZIE SIE PODZIAŁ JEGO SŁYNNY DORADCA --- CIEŃ ZA JEGO PLECAMI --JEGO KIEROWCA USTAWIONY PRZEZ SB ---DRAPNĄŁ MU DUŻĄ KASĘ I ZNIKNĄŁ W ROSJI . WAŁĘSA , JAK POJECHAŁ DO NIEMIEC NA PRZEMOWĘ ---bo udawał wielkiego ---TO MUSIAŁ MIEĆ TŁUMACZA J . POLSKIEGO , BO GO POLACY TAM BĘDĄCY NIE MOGLI ZROZUMIEĆ ---TAKI TO BYŁ I NADAL JEST TEN WASZ PRZERZUCONY PRZEZ PŁOT STOCZNI PRZEZ SB --WAŁĘSA . ON , PANU J. KACZYŃSKIEMU DO PIĘT NIE DORASTA . DLATEGO TEZ WNOSZĘ , LEPIEJ TRZYMAJCIE SWOJE USTA " ZAMKNIĘTA NA KŁÓDKI .

  • gość 2019-10-06 19:02:06

    do powyzej
    przestan w koncu ogladac tylko TVP i zaintersuj sie tym co sie dzieje na prawde !

  • gość 2019-10-08 18:14:09

    do wpisu powyżej ---lepiej nie pisz ciulu komuszy , jeśli masz pisać z błędami ortograficznymi ---nie kalecz j. polskiego ---- WYRAZ NAPRAWDĘ ---PISZEMY ZAWSZE RAZEM !!!!!!!!!!!!! Co ty możesz wiedzieć jak było w komunie --- pociotku komucha w entej potędze ----WAM SIE ŻYLO JAK W MIODZIE , KOSZTEM RESZTY GNĘBIONYCH POLAKÓW . MY MIELISMY OCET W SKLEPACH I WSZYSTKO NA KARTKI --NAWET PIELUCHY DLA DZIECI . --TAK BYŁO -- A DZIS SLD ---CZYLI BOLSZEWIA W CZYSTYM WYDANIU --- CHCE EUTANAZJI , CHCE LEGALIZACJI I ADOPCJI DZIECI PRZEZ LGBT , CHCE WHO W SZKOŁACH , CHCE EURO --ZAMIAST POLSKIEJ ZŁOTÓWKI , CHCE IMIGRANTÓW --ISLAMISTÓW NA KOSZT POLAKOW , BO ICH TRZEBA PRZYJĄĆ -, CHCE LIKWIDACJI TV ---BO CHCE WPROWADZIC MADIA SZWABSKIE -NIEMIECKIE , CHCE WYPROWADZIĆ RELIGIE ZE SZKÓŁ , -----SŁOWEM ---ŚWIADOMIE CHCE ZNISZCZYĆ POLSKĘ , CHCE JA UTOPIĆ W BAGNIE I NICOŚCI -----NIE DOCZEKANIE WASZE --KOMUCHY PARSZYWE --BEZIDEOWE ---- A MOZE PRAWDĘ MÓWI CI TVN ---Z LISEM I TĄ CAŁĄ BANDĘ NIEMCÓW I PRZEKRĘTASÓW NA CZELE ???? FUJ , JAKIE WYPACZONE MÓZGI --NIE DO MYŚLENIA ---JEDNA WIELKA WYGODA .NIC , TYLKO KOMORKA W ŁAPIE I NAPRZÓD , NA OŚLEP. TOZ TO NIE SĄ LUDZIE ---TO SA ----P U S T A C I E !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-10-08 18:18:34

    a może znacie takich trzech muszkieterów polskich ---- BIGOS , DONOS I OCHLAPUS --- resztę sobie dopasujcie ---do naszych polskich wielkich jeszcze dziś żyjących i nadmiernie aktywnych ---popierających Platformę Oszustów . .

  • gość 2019-10-09 07:47:23

    do komentarza z 18:14:09
    Ja nikomu nie ublizam tak jak ty (swiadomie z malej) i nie nazywam ,, ciulem komuszym,pociotkiem komucha,,
    i z komuna nie mam nic do czynienia a kartki to chyba Gierek...
    Znalazles platforme, na ktorej mozesz wylewac swoj jad i opluwac ludzi, wiec ci ulzylo...?
    Kazdemu zdarzy sie popelnic blad ortograficzny. Jestes chora osoba, nie napisze za kogo cie (swiadomie z malej litery)uwazam, bo posiadam wiecej kultury osobistej od ciebie.
    Reprezentujesz swietnie poziom intelektualny tych , ktorzy obecnie rzadza ... A co do tego , o czym piszesz odnosnie uchodzcow, to ,, miluj blizniego swego jak siebie samego,, i ty piszesz cos o kosciele, wierze , niszczeniu ? Jak zwykle wszystko na pokaz a ty jestes przykladem, tego co PiS obudzil w Polakach, nienawisc, chamstwo,bute i jeszcze wiele innych...

  • gość 2019-10-09 09:32:08

    do komentarza z 18:14:09
    zanim nazwiesz kogos ,, bolszewia,, to moze najpierw zweryfikuj swoje informacje na temat osob, ktore wczesniej byly zwiazane z PZPR a dzisiaj sa w PiS, jakie stanowiska zajmuja, jakie maja wynagrodzenie i czy objela ich ustawa dezubekizacyjna ? poczytaj tez na temat wolnych mediow , niezawislych sadow i o demokracji a najwazniejsze przestan sie czepiac osob ze srodowiska LGBT i uchodzcow, ty katoliku ...

  • gość 2019-10-09 09:55:17

    do komentarza z 18:14:09 ( musze jeszcze cos sprostowac, ze nie chodzilo mi tylko o Gierka)
    Okres wojenny i powojenny nie byl okresem latwym, brakowalo zywnosci i bylo ogromne zadluzenie kraju, wiec dlatego wprowadzono reglamentacje (obowiązująca w latach 1944–1949, 1951–1953 oraz 1976–1989).
    Niestety wszedzie znajda sie czarne owce, ktore takie sytuacje beda wykorzystywaly. Pomimo, iz dzisiaj nie ma kartek na zywnosc to wykorzystuje sie obecna sytuacje w inny sposob, a nazywa sie to NEPOTYZM... jezeli cos takiego jestes w stanie dostrzec !

  • gość 2019-10-09 17:32:14

    REGLAMENTACJA Z LAT POWOJENNYCH TO ZUPEŁNIE CO INNEGO . ALE KARTKI Z CZASÓW LAT 7O- I PÓŻNIEJ ---TO TEZ CO INNEGO --- KARTKI NA WSZYSTKO , OPRÓCZ OCTU ---NA CUKIER , CZEKOLADY DLA DZIECI , MIĘSO , MASŁO , KAWĘ WÓDKE , WĘDLINY , MAKĘ PIELUCHY ITD . JA PAMIETAM I MOJE DZIECKO TEŻ --GODZINY WYSTAWANE PRZED SKLEPAMI ---- NIE STALI W KOLEJKACH JEDYNIE MILICJAŃCI , SBECY , PATYJNI I ICH RODZINY . W KALISZU W BUDYNKU PARTI NA LIPOWEJ W PIWNICACH BYŁ SKLEP SPOZYWCZY DLA PRACOWNIKÓW PARTII BEZ KARTEK ---- A RESZTA POLAKÓW ---MUSIAŁA GĘBY TRZYMAĆ NA KŁÓDKI --O INACZEJ WON Z PRACY I NIC ICH NIE OBCHODZIŁO ---TAK TO BYŁO ---ALE SIĘ SKOŃCZYŁO ---I DLATEGO ----W O N ---- DZIS Z POLSKI --- SLD , JAK NAJDALEJ OD RZĄDZENIA POLSKA ---PO PROSTU ---WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A JAK BYŁ WYBUCH W CZARNOBYLU ---TO NIKT NIC NIE WIEDZIAŁ ---ALE SZCZEPIONKI PIERWSZE ZARAZ PO WYBUCHU DOSTAŁY DZIECI CZŁONKOW PPARTI W KALISZU I MILICJANTÓW ---- DLA NASZYCH DZIECI NIE BYŁO --- O WYBUCHU DOWIEDZIELI SIE POLACY O WIELE ZA PÓŻNO ---A NASZE DZIECI POTEM CHOROWAŁY . WON Z TYMI KOMUCHAMI Z POLSKI --- DOSĆ JUZ ZŁEGO WYRZĄDZILI POLAKOM .

  • gość 2019-10-09 17:42:23

    do powyższych komentarzy ---możecie sobie miłować islamistów ---ja nie muszę --będą was zabijać , a wy będziecie ich miłować albo ich utrzymywać ---proszę bardzo jeśli macie z czego . W niemieckich dużych miastach na dworcach --islamiści wzięli się na nowy ciekawszy sposób zabijania ---- ludzie stoją na peronie i czekają na pociąg ---podbiega islamista i popycha znienacka ludzi pod jadący pociąg ---tak zginęło wiele osób ---może wam wasi przyjaciele w Unii powiedzą o takich praktykach islamistów ---tak dla rozrywki --- Przecież peowcy jeżdża do PE --skarżyć na obecna władzę i domagają się zablokowania dotacji unijnych ---ZDRAJCY KRAJU ----

  • gość 2019-10-10 07:12:20

    do komentarza z 17:32:14
    Ja ciebie
    potrafie calkowicie zrozumiec , ze masz zal i jestes wsciekly o tamte czasy.
    Zeby cie pocieszyc to ani ja ani moja rodzina nie korzystalismy z zadnych przywilejow w tamtym okresie a ja pamietam to wszystko nie tak dokladnie, bardziej koncowke tych kartek.
    Moge cie tylko prosic o jedno, zebys sie mocno zastanowil/la czy chcesz zyc w wolnym , demokratycznym kraju z niezawislymi sadami, wolnymi mediami, mozliwoscia poruszania sie bez wiz w Europie, dofinansowana sluzba zdrowia, czy chcesz miec dyktature ? I to nie w trosce o obywatela ...
    Co prawda dzisiaj mozesz kupic sobie wszystko w sklepach ale za chwile ceny beda tak wysokie za wszystko, ze nie bedzie cie juz na wiele rzeczy stac.Wtedy to te grupy, o ktorych piszesz korzystaly ze wszystkiego, bo mialy przywileje a dzisiaj ze wszystkiego korzysta partia rzadzaca, to oni i ich dzieci zajmuja stanowiska w spolkach skarbu panstwa i nie tylko, lataja samolotami na koszt podatnika, korzystaja ze sluzby zdrowia bez kolejek, ba witani sa nawet kwiatami a zwykly obywatel cierpi. Jezeli chcesz powrotu do tamtych czasow, to twoj wybor.
    Uwazaja, ze za wszystkie afery wplaci sie cos na Caritas, zostanie odprawiona msza w Toruniu i sprawa jest zalatwiona. Zobacz ile osob zwiazanych wczesniej z PZPR jest teraz w PiS i zyje im sie jak ,, paczusie w masle ,,
    Ja tez jestem za rozliczeniem wszystkich bez wzgledu na przynaleznosc partyjna ale to co wyprawia obecny rzad, to sie po prostu w glowie nie miesci.
    Jeden czlowiek potrafil podzielic 38 milionow Polakow na gorszch i lepszych, sklocil cale rodziny, przyjaciol, straszy LGBT i uchodzcami. Polacy tez byli uchodzcami w czasie II wojny Swiatowej tylko jakos tak nie chcemy o tym pamietac. Wiesz TVP nie pokazuje zdjec z obozow uchodzcow w Syrii czy na Lesbos, nie mowi o tym co dzieje sie w Jemenie i innych miejscach, wiec polecam ci program ARTE i jeszcze inne. Ile niewinnych dzieci tam cierpi i nie tylko dzieci ale my widzimy tylko islamistow ...
    Czasami moze lepiej miec troche mniej w kieszeni i korzystac z przywilejow jakie daje ci wolny kraj a nie skakac sobie nawzajem do gardel z nienawisci, bo ktos sobie cos ubzdural ... i zamist kolorowego telewizora woli bialo-czarny. Za duzo tego jest, zeby o tym pisac.

  • gość 2019-10-10 17:47:33

    do wpisu powyżej ----to ja wobec tego zapytam ----- a od kiedy i z jakimi sędziemi chcecie mieć w Polsce --tzw wolne sądy --- a od kiedy to sędziowie --zwłaszcza ci z czasów PO są niezawiśli , niestronniczy sedzia- Łączewski , ? sędzia Tuleja ? , sędzia Płatek ??? od kiedy oni sa bezstronni ( radze wysłuchać ostatniej wypowiedzi pana Neumana jak działali sędziowie w roku 2017 i na czyja korzyść --- uprawiali jawnie sabotaż państwa ) ---dalej --- wolne madia ???jakie , te z TVN ---na usługach niemieckich ??? wolna prasa ---97% prasy polskiej jest wykupione przez Niemców , sprzedane za czasów SLD --i jak mówił pan Kosiniak -- cyt ---to co że sa niemieckie , ważne , że piszą po polsku ) To jest rozumowanie przywódcy PSL ---dalej --- finansować służbę zdrowia --- ależ ona jest finansowana , tylko pieniądze ida nie tam gdzie powinny --- przykład --- mam założony osobisty ZIP --w nim wyświetla misie wszystko ---moje leczenie , koszt , nawet w jakiej aptece i za ile zakupiłam leki --- ale też pokazuje mi się ile pobiera mój lekarz rodzinny w NFZ za mnie --- w ubiegłym roku pani doktor brała około 25.zł , w tym roku już pobiera około 37.zł ---i czy ja jestem chora , czy nie , czy idę do lekarza , czy nie , czy wypisuje receptę czy nie --- to co miesiąc pobiera na moje nazwisko 37.zł --- a ilu ma pacjentów ?? im więcej tym wyższa pensja dla niej --dlatego też , w przychodniach lekarskich --już teraz prywatnych --mają podpisane umowy z NFZ -- przyjmuje mało lekarzy rodzinnych , bo autoamtycznie maja więcej pacjentów na każdego lekarza i większa pensję --- stąd takie kolejki do lekarzy ---a nich sobie czekają ---ważne , że my musimy wyjść na swoje ---- taka mamy służbę zdrowia i takich lekarzy --oni powinni po skończeniu studiów odpracować 5 lat w Polsce , bo studiowali za pieniądze polskiego podatnika --to koszt pól miliona zł -- na zachodzie musza płacić za studia Polska służba zdrowia ----to przede wszystkim --mentalność ludzi , myślenie pilskich lekarzy i po trzykroć empatia w stosunku do pacjentów . A dyktatura to była już w Polsce ale za Bieruta --cos okropnego , nie warto opisywać . Nie ma nic gorszego , niż demokracja w kraju ----inaczej ---każdy sobie , coś dla siebie i co jeden to mądrzejszy .

  • gość 2019-10-11 11:46:45

    do powyzej
    tym roznimy sie od siebie, ze ja chce zyc w wolnej i demokratycznej Polsce bez donosow, szczucia na innych, przesladowania mniejszosci ( ze wzgledu na kolor skory, jezyk, orientacje seksualna),nienawisci, strachu, kontrolowania i podsluchiwania zwyklego obywatela, gdzie przestrzega sie praworzadnosci, bez msciwosci i nienawisci w stosunku do drugiego czlowieka bez ludzi miernych, biernych ale wiernych i propagandy lejacej sie z telewizji, bo Urban moglby sie dziasiaj jeszcze duzo nauczyc a tobie niestety to wszystko odpowiada
    zeby nie zabrzmialo to tak, ze bronie Neumanna , ale powiedzial dokladnie to wszystko co robia aktualnie rzadzacy ( on mial na mysli PO)i nie ponosza za nic odpowiedzialnosci ( Srebrna 2 wieze i Pan Kaczynski, Kuchcinski, Prezes NIK, Chrzanowski i jeszcze wielu innych )a co do lekarzy, to wiesz oni musza sie uczyc cale zycie i za wszystkie podreczniki, szkolenia, kursy, ksero, wynajem mieszkania i wiele innych placa ze swojej kieszeni, moze nie placa wysokich oplat za semestr ale ponosza dosc wysokie koszty , zeby studiowca i nie dziwie sie, ze jezeli panstow nie ma im nic do zaoferowania oprocz ,, tyrania ,, i po tym jak jakas pani Minister czy posel mowi ,, niech jada ,, , wyjezdzaja, bo maja calkowita racje
    czy 37 zlotych miesiecznie to duzo, nawet jesli nie korzystasz z uslug lekarza no nie wiem bo w skali rocznej daje to 444 zlote a wywoz smieci cos okolo 270 zlotych wiec o czym my tutaj mowimy
    jezeli ci szkoda tych pieniedzy to chodz co miesiac do lekarza, niech ci robia wyniki, kieruja na fizjoterapie i inne
    nie zapominaj tez , ze wszystkie wyniki za pobranie krwi masz tez za darmo a to niestety tez kosztuje
    dla ciebie nie ma nic gorszego niz demokraja w kraju, tak piszesz a dla mnie demokracja to inaczej wolnosc i ta wolnosc nie zawsze bedzie sie wszystkim podobala, bo np. moje upodobania i styl zycia moga nie podobac sie tobie, kogos razic i odwrotnie
    jezeli masz wnuki i dzieci to pomysl o nich i o ich przyszlosci, zeby kiedys nie musialy tego
    rozdawnictwa splacac ...
    milego dnia zycze