W sali Ratusza odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa na terenie Gminy i Miasta Stawiszyn. Organizatorem była Komenda Miejska Policji w Kaliszu.
Od lat organizowane debaty o bezpieczeństwie w gminach powiatu kaliskiego mają na celu diagnozowanie lokalnych potrzeb i zagrożeń oraz wzmocnienie współpracy ze społecznością.
W trakcie debaty poruszono między innymi tematykę dotyczącą cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa na drogach gminy i miasta Stawiszyn a także powiatu kaliskiego. Prelegentami byli: kom. Mariusz Kołodziejczyk, Komendant Komisariatu Policji w Stawiszynie podins. Artur Waszak, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego. KMP w Kaliszu. Debatę podsumował mł. insp. Roman Bruss, Komendant Miejski Policji w Kaliszu W spotkaniu uczestniczyli: pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Stawiszyn, radni Rady Miejskiej, sołtysi oraz pracownicy Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stawiszynie.
(grz)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze