:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w podkaliskiej wiosce

wiadomości z regionu, Prezydent Andrzej wizytą podkaliskiej wiosce - zdjęcie, fotografia
Portal zyciekalisza.pl 06/11/2019 18:42

Media ogólnopolskie od wczoraj informowały, że Andrzej Duda, Prezydent RP spotka się dzisiaj ( środa) z mieszkańcami Jarocina. Jednak nie było ani słowa o tym, że będąc w południowej Wielkopolsce zawita także do podkaliskiego Czajkowa ( gmina Blizanów).

   Konkretnie, że  odwiedzi Annę i Stanisława Lesieniów, właścicieli istniejącej na rynku od 30 lat firmy Stan. Lesieniowie zaprzyjaźnili się z parą prezydencką bywając wielokrotnie na imprezach centralnych, na które są zapraszani od czasu kiedy zostali Krajowymi Mistrzami AgroLigi 2006. W przeszłości pani Ania była starościną dożynek prezydenckich w Spale.

  Prezydent A. Duda przyjechał do Czajkowa przed godziną 16. Mimo, że wizyta miała charakter czysto prywatny czekało na niego kilkudziesięcioosobowe grono przyjaciół i znajomych państwa Lesieniów. Po przywitaniu się ze wszystkimi, w tym ze Sławomirem Musiołem, wójtem gminy Blizanów i Janem Wojtyłą, przewodniczącym Rady Gminy Blizanów,  w towarzystwie właścicieli firmy oraz ich najbliższych zwiedził zakład. Nie obyło się bez kosztowania specjałów formy kiszonych ogórków i kiszonej kapusty. Gorący posiłek spożył w domu właścicieli firmy. Spróbował żuru oraz bigosu z kiełbasą. Nie wyjechał z pustymi rękami, zabrał ze sobą wyśmienity bigos by mogła skosztować go Pierwsza Dama.

(grz)

Reklama

Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w podkaliskiej wiosce komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 21:44:50

    Ciekawe, kto wpadł na ten pomysł? Jan Dziedziczak?
    Polecam

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 07:05:19

    Szkoda że prezydent nie pomyślał żeby odwiedzić zwykłych ludzi i porozmawiać z nimi A także z właścicielami np. Małych firm.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 07:19:21

    Maliniak bym nie daleko i nie wpadł do Kalisza? Czego się boi?? No chyba że był na kleczaco

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 07:28:27

    Zamiast jeździć niech przeczyta konstytucję Polski bo łamie ja codzuennie !! Ale holocie to nie przeszkadza

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 11:10:40

    Szkoda, że nie jechaliscie bo wcześniejszym prezyd, kiedy odwiedził p. Lesieniów.... Ach... ta hipokryzja....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 11:51:07

    Lesieniów odwiedzali wszyscy prezydenci. Tylko jak mieli tragedię w rodzinie to byli sami. Lepiej mieć kilku prawdziwych przyjaciół a nie takich co sztuczne uśmiechy i walka o głosy. Duda niech się uczy. Konstytucji!

  • gość mmb - niezalogowany 2019-11-07 23:37:40

    Stanisław lubi przyjmować przywódców państwa i co z tego ! a ten znawca konstytucji co komentuje sam niech ją pozna !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 06:55:02

    Poloki gdyby dostali 1000+ głosowali by za przyjęciem do Rosji!! Poloki to w większości holota

  • gość 2019-11-08 14:12:21

    Dobrze, że pijaka Sylwiusza wygonili, bo wstyd byłby znowu na cały kraj.
    https://www.ostrow24.tv/news/126435-wojt-gminy-zelazkow-wyproszony-z-wizyty-prezydenta-rp.html

  • gośćmarek - niezalogowany 2019-11-08 19:17:14

    No cóż, i w Kaliszu nie brakuje totalnych kundli, którzy szczekają tylko dla samego szczekania! Spytasz o konkrety, zaczyna się yyyy, eeeee, noooo, boooo! Tak jak ze Schetyną, gdy przyszło mu wymienić chćc jeden sukces PO!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 20:33:49